ČO ŤA ROBÍ ŠŤASTNOU…


Autor: Simona Dubravova, liveinfoxworld.blogspot.sk

Kedysi som dávala na názory druhých. Čo ak sa toto nebude páčiť ostatným, čo na to povedia ? Čo ak…? Nie len čo sa obliekania a názorov týka, ale vždy som sa cítila dosť nesvoja, ak sa niekto z môjho okolia dozvedel o tom, že blogujem. Zlom prišiel pravdepodobne vtedy, keď som dospela. Nemyslím vek, možno skôr som dospela psychicky a konečne mi začalo byť jedno, kto si čo myslí. Do môjho života prišli tí správni ľudia, ktorí ma vo všetkom, čo robím, bezhranične podporujú.  Dnes mi to príde skôr vtipné, no viem, že veľa mladých ľudí je na tom podobne. Tlak z okolia ich núti stále o sebe pochybovať. Veď čo ak sa to náhodou niekomu nepáči? Je dobré, ak si necháme poradiť, ale mali by sme to byť my, kto urobí konečné rozhudnutie bezohľadu na to, čo chce okolie. Choďte si za vaším snom, za tým, čo vás baví a čím chcete byť. Nech je to čokoľvek, ak vás to robí šťastnými, choďte za tým!

boyfriend jeans –  gamiss.com | shoes – converse | faux fur coat – dresslink.com

A keď sa už bavíme o tom, čo nás robí štatnými, tak mňa dnes potešilo počasie. S príchodm teplejších a slnečných dní sa aj moja nálada šplhá nahor. Konečne som vytiahla conversky a roztrhané rifle, ktoré už nedočkavo čakali v skrini. Zatiaľ je ale to teplo klamlivé, a preto bez kožúška ani na krok.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Ako riešite názory? Pozeráte sa na svoje okolie? Určite mi dajte vedieť, teším sa na vaše komentáre.

Odporúčam Vám sledovať aj moju FB stránku, aby vám neunikli žiadne novinky a súťaže. Viac fotiek a súťaže nájdete aj na instagrame @s.dubravova.

NA MOJOM INSTAGRAME PREBIAHA SÚŤAŽ O BIO KOZMETIKU – chcem sa zapojiť

Majte pekný zvyšok dňa! S.


LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here