Bloggers RE

CONTENTIAMO: PROPOJ SE S OBLÍBENÝMI ZNAČKAMI A VYDĚLÁVEJ TÍM, CO TĚ BAVÍ


Contentiamo je náš partner, se kterým již nějakou dobu spolupracujeme a spoluorganizujeme vzdělávací workshopy pro online tvůrce a influencery. Minulý měsíc jsme se spolupodíleli na workshopu na téma storytelling a tvorby obsahu. A v září jsme se spolupodíleli na workshopu focení pro fashion blogerky s Markem Musilem.

Proč se zapojit do Contentiamo?

  • Contentiamo Ti umožní vydělat peníze za propagaci značky na Tvém blogu, Instagramu, YouTube, Facebooku a dalších sociálních sítích.
  • Propojí Tě se spoustou známých značek po celé Evropě v rámci jedné platformy na základě jednoduché registrace.
  • Contentiamo Ti pomůžeme vydělat fixní odměnu za propagaci a také provizi z nákupu uživatelů, kteří se proklikli přes Tvé odkazy.
  • Contentiamo spolupracuje se stovkami značek jako například s Zoot, Notino, Mall, Booking.com, Bibloo, Feedo, Countrylife nebo Sephora.
  • Tým Contentiamo Ti v průběhu celého procesu nabízí technickou podporu a rady, kdykoli je budeš potřebovat.
  • Pomůžou Ti zlepšit kvalitu Tvé tvorby, rozšířit základnu sledujících a vzdělávat se prostřednictvím našich workshopů.
  • Díky jejich technologiím a analytickým reportům máš přesný přehled o výsledcích svých kampaní a své tvorbě.

Jak to funguje?

Stačí provést jednoduchou registraci, zvolit si značku, se kterou chceš spolupracovat, vytvořit kampaň a zahájit propagaci na blogu nebo sociálních sítích.

Pokud máš blog, můžeš navíc používat funkci automatického přepisu odkazů a klíčových slov. To Ti umožní pod jména značek nebo produktů jednoduše umístit odkaz na konkrétní e-shop nebo produkt. Šetříš tak Tvůj čas a zvyšuje Ti to šanci na vyšší výdělek.

Více informací nejdeš na www.contentiamo.com


Bloggers RE

Máš blog, Instagram nebo YouTube? Jsme platforma, která spojujeme online tvůrce a influencery z Česka a Slovenska. Přidáš se taky?

Přidat komentář

Instagram @bloggersre

Náš Instagram