Bloggers RE

CONTENTIAMO: PROPOJ SE S OBLÍBENÝMI ZNAČKAMI A VYDĚLÁVEJ TÍM, CO TĚ BAVÍ


Contentiamo je náš partner, se kterým již nějakou dobu spolupracujeme a spoluorganizujeme vzdělávací workshopy pro online tvůrce a influencery. Minulý měsíc jsme se spolupodíleli na workshopu na téma storytelling a tvorby obsahu. A v září jsme se spolupodíleli na workshopu focení pro fashion blogerky s Markem Musilem.

Proč se zapojit do Contentiamo?

  • Contentiamo Ti umožní vydělat peníze za propagaci značky na Tvém blogu, Instagramu, YouTube, Facebooku a dalších sociálních sítích.
  • Propojí Tě se spoustou známých značek po celé Evropě v rámci jedné platformy na základě jednoduché registrace.
  • Contentiamo Ti pomůžeme vydělat fixní odměnu za propagaci a také provizi z nákupu uživatelů, kteří se proklikli přes Tvé odkazy.
  • Contentiamo spolupracuje se stovkami značek jako například s Zoot, Notino, Mall, Booking.com, Bibloo, Feedo, Countrylife nebo Sephora.
  • Tým Contentiamo Ti v průběhu celého procesu nabízí technickou podporu a rady, kdykoli je budeš potřebovat.
  • Pomůžou Ti zlepšit kvalitu Tvé tvorby, rozšířit základnu sledujících a vzdělávat se prostřednictvím našich workshopů.
  • Díky jejich technologiím a analytickým reportům máš přesný přehled o výsledcích svých kampaní a své tvorbě.

Jak to funguje?

Stačí provést jednoduchou registraci, zvolit si značku, se kterou chceš spolupracovat, vytvořit kampaň a zahájit propagaci na blogu nebo sociálních sítích.

Pokud máš blog, můžeš navíc používat funkci automatického přepisu odkazů a klíčových slov. To Ti umožní pod jména značek nebo produktů jednoduše umístit odkaz na konkrétní e-shop nebo produkt. Šetříš tak Tvůj čas a zvyšuje Ti to šanci na vyšší výdělek.

Více informací nejdeš na www.contentiamo.com


Bloggers RE

Jsme parta nadšenců, kterým zde chyběla platforma, která by aktivně sdružovala online tvůrce jako jsou Bloggeři, Youtubeři nebo InstaBloggeři a zároveň je podporovala bez rozdílu na to, kolik mají fanoušků. Našim cílem je rozšiřovat komunitu stejně zaměřených lidí, tak abychom si navzájem mohli pomoci a inspirovat se.

Přidat komentář

Instagram @bloggersre

Advertisement

Náš Instagram

X