DÁ SA ŽIVIŤ Z BLOGOVANIA?


Ťažká otázka na ktorú nie je ľahká odpoveď. Veľmi často ju dostávam od vás  alebo od svojich kamarátov alebo redaktoriek, ak robíme rozhovor. Ja si vždy tak povzdychnem, keďže nie je to úplne jednoduché ale zase ani nemožné. Písať si blog, robiť neustále fotky a vymýšľať námety na ďalšie články, stojí veľa času a nie každý je schopný zotrvať. A tu je recept na úspech.

Ako sa dá blogovaním živiť?

Photo Alex Kiňova #thebest

 Treba zotrvať

Či chceme alebo nie, v hre ostanú tí čo na sebe pracujú a chcú sa zlepšovať. Sebakritika a zdravý nadhľad vás môžu vyformovať a vy sa ani nenazdáte, a dosiahnete to, čo ste si zaumienili. Čítajte články o blogovaní, čítajte rady ostatných blogeriek a pekne na sebe pracujte. Na scéne sú blogerky, ktoré píšu blog už 8 rokov, čo si myslím je už pekné číslo. Ak vydržíte a budete to robiť srdcom, čoskoro vás postretnú ponuky, ktoré ste si vysnívali. Treba zotrvať!

Sveter / Sweater VILA // Kabelka/ Bag Pieces //Okuliare / Sunnies Komono

Vymýšľaj zaujímavý obsah

Na to aby si vás niekto najal napríklad na vytváranie obsahu na ich stránke alebo blogu, musí vidieť, čo dokážete. Mať blog kde prispievate outfitmi ale píšete stále iba o počasí, nemusí byť tá správna vizitka :-D  Váš blog má mať pridanú hodnotu, je to vaše “internetové miesto” malo by to byť o vás a o tom, čo sa vám páči (alebo o iných veciach, ktoré chcete na blogu rozoberať) hlavne, nech to je zaujímave a podľa možnosti vždy niečo nové, keďže počasie si pozrie každý v televízií.  Takto si firma hneď môže pozrieť, či ste kreatívny, akým spôsobom komunikujete a aký máte cit pre módu alebo iné odvetvie vášho blogu.

Ako vnímate blogovanie?

Hobby alebo spôsob ako si môzeťe zarobiť?


ZANECHAT ODPOVĚĎ

Vlož prosím svůj komentář
Tvé jméno