DARLING, YOUR LOVE IS MORE THAN WORTH ITS WEIGHT IN GOLD! DIY VASE #1.


Autor: Kejmy Tatranská, theworldbykejmy.blogspot.sk

Kvety. Sú potešením každej ženy. Sú prejavom lásky a náklonnosti, úcty a pokory, šastia a slasti, ktoré sama žena predstavuje. Áno, dostala som štyri kytice ruží, každú inej farby… Síce párne číslo, ale jedna kvetinka v žltej kytičke bola úplne suchá, takže ich bolo nakoniec tridsaťpäť! Ak si hovoríte, ach tak veľa… Tak mne by stačila aj jedna k menimám, ktoré sme spolu oslavovali. Ale myslím, že to bola kompenzácia za všetky sviatky, na ktoré mi kytičky, tak nejak… Zabudol kúpiť. A ak toto môj milý číta, tak ma nebude mať rád ako doteraz! Sú však nádherné a ja som z nich mala veľkú radosť… No prišiel moment, aby som ich dala do vody. Ako študent žijúci na internáte, ktorý má viac vecí ako bežný študent, vázičku naozaj nemám. Musela som vzať fľašu a dať ich do nej… Nepáčilo sa mi, že tak krásne kvety musia byť v tak nepeknej nádobe. A tak som sa pustila do snáď najľahšieho a najrýchlejšieho diy projektu, aký som kedy skúšala!

Na realizáciu nebudete potrebovať veľa. Stačí plastová fľaša, ale použiť môžte aj sklenenú, kovovú, či hocijakú inú nádobu. Ak však použijete plastovú, tak ako ja, odporúčam vám nepoužiť tavnú pištoľ… Po chvíli sa mi to z toho tepla začalo krútiť a taviť. Samozrejme som si zalepila prsty a pracovala veľmi rýchlo. Na plast vám bude stačiť aj obyčajný herkules, ktorý ja momentálne nemám… Ďalej záleží na vás, aké silné prúžky túžite mať, v tom prípade môžte použiť aj tenkú niť, či nejaké hrubé lanko, kreativite sa medze nekladú!

Odrežte alebo odtrihnite fľašu v požadovanej výške. Určite pri tom buďte opatrní a dávajte pozor, prsty sa vám pri realizácií, a aj iných činnostiach, určite ešte zídu!

Tak vezmite niť, bavlnku, vlnu či lanko a omotávajte na miesta vopred natreté lepidlom či silikónom. Je na vás, z ktorej strany začnete, koniec a aj začiatok nite nezabudnite odstrihnúť a poriadne pripevniť. Pri otvore je tiež dobré dať adhezíva trochu viac, ak do vázičky planujete dávať živé kvety s vodou.

A vázička je na svete! Teraz ju stačí už len naplniť krásnymi kvetinkami a oživiť nimi nejednu miestnosť. Je to naozaj jednoduché a pomerne rýchle! A ak mi zase v komentároch plánujete písať, že by ste to nezvládli, tak tentoraz vám to nevezmem, pretože na tomto naozaj niet čo pokaziť! Takže si pustite ďalšiu z mojich piesní a šup sa do kreácie! Tiež nezabudnite na prebiehajúcu letnú GIVEAWAY!

PHOTOS BY : Kejmy Tatranská / @lady_kejmy


LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here