Komunita online tvůrců

DISCOUNTS?

0 2

Názov článku možno vyznie ako akcia na nejaké oblečenie, ktorá práve teraz je v obchodoch alebo na niečo iné, no nie je to tak. Mám dnes pre vás článok, ktorého téma ma napadla len tak, z ničoho nič. Alebo teda.. skôr z obrázku, ktorý som videla na Instagrame.
Každý jeden deň stretávam mnohých ľudí. Niektorí sú moji priatelia, rodina, iných nepoznám. Keď som bola na základnej škole, väčšinou to bývalo tak, že som stretávala každý deň stále rovnakých ľudí, bez nejakých zmien. Často som sa snažila zapadnúť do kolektívu, ktorý nebol pre mňa a odtŕhala som sa od tých správnych ľudí, ktorí ma mali radi. A práve tu sa začínajú tie zľavy, o ktorých budem hovoriť. Sú to zbytočné zľavy pre ľudí, ktorí si ich vôbec nezaslúžia.
Niekoľkokrát sa mi už v živote stalo, že som sa snažila byť kamarátska, priateľská a vypomstilo sa mi to. Dávala som zbytočné zľavy človeku, ktorý si to vôbec nezaslúžil a cítila som sa vždy zle alebo až trápne. Poddávala som sa, vždy som bola tá, ktorá zmenila svoj režim, rozhodnutie v prospech toho človeka. Menila som svoje názory, časové plány alebo som len jednoducho bola úplne prístupná, povedala som aj to čo som nemusela a jednoducho to bolo úplne o ničom. Pochopila som to však až nedávno.
Dávala som zľavy aj ľuďom, ktorí už v mojom živote nemali čo hľadať a nasilu som sa ich snažila udržať vo svojom živote. Nedokázala som pochopiť, že som sa zmenila ja, ten druhý človek a okolnosti takisto.
Pochopila som však, že ľudia, ktorí v mojom živote majú byť a niečo v ňom znamenajú, v ňom budú aj naďalej. Tí, ktorí si v ňom nezaslúžia byť alebo len jednoducho už nemajú byť, proste odchádzajú a ja ich jednoducho už púšťam. Púšťam ich a nedržím nasilu.
Pretože ak by som ich nepustila, bolelo by to.
A to veľmi.
Ak aj vy ste boli v podobnej situácií alebo ste v nej aj teraz, nebojte sa toho človeka pustiť. Možno to na začiatku bude bolieť, no uvidíte, že sa budete cítiť omnoho voľnejšie 🙂

dress – SheIn   shoes – Deichmann   bag – Krasavica.sk   bomber jacket – H&M


Leave A Reply

Your email address will not be published.

X