STÁHNĚTE SI E-BOOK ZDARMA

Naším cílem vám není jen předat rychle tipy, jak se stát influencerem, získat tisíce srdíček a vydělat hromadu peněz. Jde nám o to, abychom vám předali impuls k zamyšlení se o tom, co to obnáší být influencer.

Také je potřeba znát svou hodnotu a být si vědom zodpovědnosti, kterou to s sebou přináší. Takže ta správná otázka není “Jak se stát influencerem?” nebo “Kolik si vydělám?”, ta správná otázka je “Proč chcete být influencerm?”

Nebudeme o tom mluvit sami. Prošli jsme desítky rozhovorů s online tvůrci a influencery, které náš tým BloggersRE udělal za poslední tři roky. A vybrali jsme z nich ty nejzajímavější postřehy.

Přečíst si můžete názory a doporučení například od Aki Votrubové, Janiny Cukrfree, Dewii, Kačí z My Cooking Diary, Andy FitFab nebo CeliaxMoni.

V poslední době pociťuji, jak se hodně věcí točí okolo toho, jaký má kdo život na Instagramu a kolik má kdo followers. Přesto je zde skupina lidí, pro které toto není prioritou v jejich tvorbě. Jsem také rád, že zde jsou projekty a tvůrci, kteří se na toto snaží upozornit. Je totiž hrozně jednoduché přestat být sám sebou, když všude okolo vidíte, jak mají ostatní perfektní život. A pokud nemáte vytvořený hlubokový vztah se svými fanoušky, nepředáváte jim hodnotné informace, tak se z dlouhodobého hlediska pravděpodobně úspěšným a oblíbeným influencerem nestanete. Influencer marketing je mou zálibou a profesí již 4 roky a mám možnost se bavit s majiteli firem a markeťáky, se kterými řešíme různé kampaně. A důvěryhodnost influencera je pro ně velmi důležitá. Není to o tom, vzít jako online tvůrce každou spolupráci, dělat recenze na každý produkt za barter nebo dělat pořád dokola soutěže. Je daleko lepší spolupracovat dlouhodobě s nějakou značkou, ke které máte vztah a doporučili byste jí své rodině a přátelům. A raději prohlubujte vztah s lidmi v této firmě, protože i když třeba nemáte nejvíc sledujících, tak i tak můžete svojí tvorbu monetizovat. A v neposlední řadě je to daleko víc uvěřitelnější pro vaše fanoušky. Pokud berete každou spolupráci, tak jste jen online tvůrce s nějakým počtem followers. Pokud si však budujete postupně svůj osobní brand a dáváte si pozor na to s kým spojíte své jméno a obličej, tak to je to, co z dlouhodobého hlediska dělá velký rozdíl. A já věřím, že vás tento e-book pomůže nasměrovat tou správnou cestou.

Ivo Veselý

Founder BloggersRE

ŘEKLI O NÁS

Vždy se mi líbilo, že BloggersRE je platforma, na které svůj prostor dostanou i začínající blogeři, za což si vás moc vážím.

@marketabartova

Fashion blogerka

Myslíme, že je fajn, že se snažíme spojit komunitu blogerů, jsou mezi nimi fakt zajímavý příběhy a kreativní lidi.

@dvatatove

Lifestyle influenceři

Velmi si cením toho, že je na naší scéně právě někdo, jako jste vy! Influencerství se díky vám dostává více do povědomí a začínající blogeři dostanou spoustu rad a tipů, jak začít dobře.

@veronicabiasiol

Fashion a beauty influencer

Už jsem o vás slyšela a je super, že podporujete blogerky/influencery a vzděláváte ostatní, thumbs up!

@dominika.po

Lifestyle blogerka

X