EISENBERG, TAKE ME BACK TO PARIS


Autor: Veronika Lávičková, czechhoney.co.uk

Před pár týdny jsem obdržela velmi krásný a luxusní balíček, který mi poslal internetový obchod Notino. Na Notinu se v posledních dnech objevila francouzská značka Eisenberg Paris, která se zaměřuje na luxusní kosmetiku a parfémy. Dostala jsem velkou tašku plnou produktů od této značky a upřímně jsem zapřemýšlela o elektronickém zabezpečení bytu, protože s hodnotou této tašky by se náš byt mohl stát terčem zlodějů :D. A tak se s vámi chci podělit o pocity, protože se s takovými značkami běžný smrtelník asi moc nesetká (Už se těším až se budu vracet k Boots kosmetice, fakt, určitě to bude příjemný návrat do reality).

Pár slov na začátek. Firmu v roce 2000 založil Jose  Eisenberg a od té doby se pyšní uznáním všech možných supervýznamných magazínů jako je Elle a Vogue. K otestování jsem dostala čtyři produkty: Back To Paris EDP, Body Refining Serum, Body Lyfting Treatment a First Wrinkles Delicate Cream.

Back To Paris

Začnu s parfémem Back To Paris, protože jsem si jej naprosto zamilovala a během pár dní se dostal do první trojice parfémů na mém seznamu TOP10. Parfém je zabalený v krasné krabičce, která ukrývá nejen parfém, ale dokonce i parádní knížku s uměním (aneb jak poznáte, že jste mimo svou cenovou kategorii parfémů celebrit:D). Skleněná lahvička je úplně obyčejná, což mě osobně vyhovuje víc než nějaké super flakóny, které si akorát koledují o to, aby je někdo roztřískal. Parfém jako takový je poměrně těžký, ale v momentě kdy si jej na sebe nastříkáte, úplně se změní a je i docela svěží. Vydrží celý den a docela dobře si dokážu představit mladé slečny a paní, kterým se rozjíždí úspěšná kariéra (osobně jej sama nosím v momentech, kdy se tvářím, že mám svůj život docela dobře pohromadě).

First Wrinkles Delicate Cream (Krém proti prvním vráskám)

Dalším skvělým produktem je krém proti prvním vráskám, který mi neustále zachraňuje zadek (respektive obličej) před stresem z uni, který můj obličej obvykle zanechává v katastrofálním stavu a já normálně kolem zkouškového vypadám tak o deset let starší. Tenhle krém má všechno, co od krému potřebuji a očekávám. Skvěle hydratuje, zjemňuje a nejspíš také bojuje proti vráskám (a proto jsem zatím žádnou nenašla). Je drahý, co si budem, ale já sama věřím, že péče o pleť stojí za investici. A já bych určitě tento krém k investici určitě doporučila. Je ho 50 ml a mimo jiné má u sebe špachtličku k nanášení. Stačí jej opravdu opravdu málo a rozdíl je viditelný už po prvním použití.

Body Refining Serum & Body Lifting Treatment

A na závěr tu mám sérum a krém, pro boj s celulitidou. Používala jsem je najednou podle doporučení každé ráno a večer a tak o nich budu mluvit jako o celku.

Osobně mi vždycky podobné produkty připadaly jako blbost, která toho naslibuje, ale ve finále z toho nic moc není. Na druhou stranu, tyhle dva produkty stojí dohromady víc než polovina mého měsíčního nájmu v druhém nejdražším městě v UK, a tak jsem byla zvědavá. A kupodivu, ony tyhle krémy a séra opravdu fungují! 

Jen po týdnu jsem viděla výsledky a celulitida začala ustupovat. Skoro jsem až začala zase cvičit, abych to zlepšení ještě trochu vytáhla, ale lenost opět zvítězila. Tohle duo je ideální pro všechny, co aktivně pracují na svém těle. Rozhodně to z vás ale neudělá VS modelku, pokud váš kalorický příjem bude 10000 každý den aniž byste cvičili. Je to stejné jako s müsli tyčinkou – to, že si dáte müsli tyčinku neznamená, že si pak můžete dát deset burgerů v McDonaldu. Takhle to nefunguje. Tyhle přípravky vám pomůžou v cestě za hezkým tělem, ale nemůžete se spoléhat jen na krémy. Určitě bych je ale doporučila, pokud hledáte něco proti celulitidě a nevadí vám investice. Na druhou stranu, s touto investicí můžete skutečně očekávat zlepšení.

Pokud vás zaujal některý z produktů, o kterých jsem se zmínila, a rádi bystě prozkoumali tuhle značku trochu více, mrkněte na stránku Notina, kde je značka Eisenberg k dostání trochu levněji než kdekoliv jinde. Navíc k objednávce nad určitou hodnotu dostanete poštovné zdarma. Já osobně se určitě vrátím k parfému Back To Paris a omrknu i ostatní parfémy z této umělecké edice, protože vypadají naprosto úžasně.

Slyšeli jste už o značce Eisenberg? Se kterou luxusní značkou rádi hřešíte?

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Vlož prosím svůj komentář
Tvé jméno