Komunita online tvůrců

EVERYTHING I NEED IS STANDING IN FRONT OF ME I KNOW THAT WE WILL BE ALRIGHT

0 2

Autor: Kejmy Tatranská, theworldbykejmy.blogspot.cz

Sedím na posteli a premýšľam nad tým, ako rýchlo tento rok ubehol… Vedľa mňa leží môj milovaný @zahorizint, ktorý by sa najradšej vydal na ďalšiu výpravu. Výpravu, ktorú so mnou zdieľa už takmer dva roky… Výpravu, na ktorú sme sa spolu vydali. Tento rok bol síce jemne melancholický… Obsahoval pár nostalgických chvíľ, nešťastných momentov a pochmúrnych dní… Však všetko zlé je na niečo dobré a vždy skončilo všetko happyendom. A tak na rok 2017 spomínam s láskou, porozumením a budem si pamätať, že bol plný šťastia a nezabudnuteľných momentov. Že to bola jedna veľká výprava plný dobrodružstiev a v roku 2018 ma čakajú ďalšie dokonalé chvíle, na ktore sa môžem len tešiť!

Dnes prispievam posledný článok tohto roku… Článok s úžasnými fotkami od talentovaného Jakuba Gráfa, ktorého určite nezabudnite sledovať na jeho instagrame, kde môžte čakať na znovospustenie jeho super webstránky, kde bude prispievať články z jeho skvelých fotení! Článok plný krásnych vecí, ktoré som mala možnosť vyskúšať v spolupráci so zahraničným eshopom Zaful a slovenským eshopom iModa.sk, ktorým týmto nesmierne ďakujem! Článk plný dobrôt od Jakubovej mamky a z hotela, kde spolu oslavujeme Silvester!

A čo vy? Aký bol váš rok? Verím, že naň spomínate pozitívne! Pustite si ešte túto pieseň a prajem vás krásny zvyšok večera a len to najlepšie do nového roku! Nech je lepší ako tie pred ním!

HAT – EBAY / EARRINGS – DIY / DRESS – ZAFUL / SOCKS – GIFT FROM MY MOM / SHOES – IMODA.SK

ON THE PHOTOS : Kejmy Tatranská / @lady_kejmy

PHOTOS BY : Jakub Gráf  / @zahorizont


Leave A Reply

Your email address will not be published.

X