EXTRA RYCHLÉ A PŘIROZENÉ LÍČENÍ


Ahojte….
dne jsem si pro vás přichystala článek o velmi jednoduchém líčení, které vám nezabere příliš mnoho času, je velmi přirozené a ještě s ním uděláte parádu 😉
Krok číslo 1:
Mějte na paměti, že čistá pleť je základ každého líčení. Na již namalovanou či špatně vyčištěnou pleť se vám bude špatně malovat.

Já osobně si čistím pleť dvakrát denně, ráno a večer. Sem tam hodím nějakou tu masku nebo hloubkové čištění. Není to nic těžkého a vaší pleti to velmi pomůže.

2.) Na takto vyčištěnou pleť vždy nanáším krém, jelikož trpím celkem suchou pokožkou. Co se týká značky, nedám dopustit na klasickou modrou Niveu. Pro někoho může být hodně mastná, ale mně vyhovuje.
3.) Primer… další nezbytný pomocník, pokud chcete vypadat dobře celý den. Jak víte z mých článků, já nejraději používám tento od Rimmelu 😉
4.) Přichází na řadu make-up. Pro tyto příležitosti já volím nejlepší kousek, který jsem kdy měla, a to Catrice HD Liquid Coverage… před nanesením pořádně protřepejte. Na jeden obličej vám bude úplně stačit jeden obsah kapátka.
Co je velmi důležité – zapracování. Nepřestávejte, dokud to nebude dokonalé.
Poté hned nanáším dvojče v podobě korektoru, a to na místo pod oči, kolem úst, bradu a nos. Vše jen lehounce a opět dobře zapracovat štětečkem.
5.) Vše lehounce přepudrujte, abyste sjednotili barvu. Já použila pudr od Dermacol.
6.) Obočí… zde to bude na každém, jak si chce obočí vykreslit. Já u tohoto typu líčení jen obtahuji a vykresluji přirozenou linii obočí a poté zafixuji gelem.
Tužka od Catrice v odstínu 020 a ve stejném odstínu gel na obočí od Trend It Up.
7.) Tak a jdeme na oči. Zde já úplně vynechávám oční stíny…
Jediný stín, který použiji, je černý z paletky Naked 2. Ten naneseme na spodní linku, ale jen do půlky oka.
Na tento stín lehounce naneseme černou gelovou tužku (já dnes použila od Avonu) a štětečkem “rozmažeme” tak, aby linka nebyla jednotvárná, ale cca hezky rozmazaná.
8.) Posledním krokem na oku je řasenka. Nedám dopustit na řasenku od Meybelline – The Colossal Volum Express. Má úžasný kartáček, řasy rozčeše, prodlouží i přidá na objemu.
Mně bylo s řasami celkem požehnáno, jelikož mám řasy dlouhé (někdy až moc) a objemné. Takže nemusím nanášet x vrstev řasenek a snažit se o extra dílo. Šoupnu jednu vrstvu a mám hotovo.
(Pár měsíců jsem měla i umělé řasy na stálo, ale poté už jsem si je nenechala znovu dávat, jelikož výsledek nebyl skoro k poznání.) 😉
9.) A blížíme se skoro do finále…. Už nám zbývá jen tvářenka a rozjasňovač. Tvářenku jsem použila od značky Rival de Loop a nanesla jsem ji tak jako bronzer – to znamená na celé lícní kosti a jemně i na jablíčka. Ne křiklavě, jen aby obličej dostal trochu tvar a barvu.
Rozjasňvač přišel na své obvyklé místo – nad lícní kosti – jen v menší dávce než je u mě zvykem 😉
Tak a máme hotovo!! Velmi jednoduché, že? 
Obličej po tomto líčení bude vypadat jednoduše a přirozeně. Look bych za normálních okolnosti ještě doladila o zlatavý lesk na rty, ale jelikož jsem měla cestu k zubaři, nemělo by to velký smysl 😉 😉
Look jsem ukončila jednoduchý vyčesaným copem, nasadila jsem jednoduchý obojek na krk a oblékla “indiánské” tričko s třásněmi.
Celkově mohu o tomto stylu líčení říct, že jej zvládne každý. Je to naprostá klasika, která neomrzí a ještě ke všemu ji namalujete do 10 minut.
 
Tímto se s vámi loučím, do komentářů mi napište, jestli se vám tento jednoduchý styl líbí a brzy se budu těšit u dalšího článku 😉 Vaše Kriss <3 😉 

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Vlož prosím svůj komentář
Tvé jméno