FASHION FORWARD DUBAI PŘICHÁZÍ


Autor: Jindra Chrvalová, myfuntasticlife.com

Podzim v Dubaji mám ráda z několika důvodů. Jednak venku začíná být konečně snesitelné počasí a taky proto, že nastává čas pro různé kulturních akce. V říjnu je tou největší událostí určitě Fashion Forward Dubai.

Je to takový svátek pro všechny módní nadšence. Módní přehlídky, workshopy, prezentace značek. Tři dny nabité módou. To všechno v super cool prostředí dubajské lokality Dubai Design District, kde se akce pořádá. Nenajdete tam jen stany s přehlídkovými moly, ale i spoustu venkovních kavárniček a posezení, kde můžete nabrat síly mezi přehlídkami. Už jen sedět venku a pozorovat cvrkot kolem a módní kreace návštěvníků je velkej zážitek! Moc se těším! Z módních návrhářů a značek, které se budou na FFWD prezentovat, bych ráda viděla kolekce od: Joao Rolo, Mohanad Kojak, Sid Neigum a Hussein Bazaza.

Na FFWD jsem byla loni v říjnu a byla jsem z týhle akce fakt nadšená. Pamatujete? Psala jse o tom TADY. Takže pokud budete náhodou v Dubaji ve dnech 26. – 29. října, tak se stavte. Třeba se tam uvidíme.;)

Víc informací o FFWD najdete ZDE.

Joao Rolo / Hussein Bazaza / Amato

Roni Helou / Babak Vosoughi / Asya Krasnaya

.

.

Co je FFWD? Podívejte se na video ↓↓


ZANECHAT ODPOVĚĎ

Vlož prosím svůj komentář
Tvé jméno