Bloggers RE

FAUX LEATHER SKIRT


Autor: Radka Čopanová, sagistyle.cz

Dnes bych nejspíše takto “nalehko” nevyšla, jelikož nám začalo období, kdy se bez teplejších kabátů, bund nehneme z domova. Já jsem celkem otužilá, a tak mi nedělá problém chodit v něčem méně teplejším, ale bez kabátu, už byste mě už nejspíše nepotkali.

Přiznám se, že se hrozně moc těším na sníh, v některých krajinách si ho už dopřáli, ale já mám tolik plánů na zimu, že prostě musí ten sníh být. Navíc tento měsíc nebude rozhodně jen o outfitech, ale o spoustě dalších věcech, a pokud vše půjde, jak má, tak pro vás připravím i nějakou předvánoční soutěž ♥.

Já nevím proč, ale zároveň se tohoto měsíce děsím a zároveň se těším. Zjistila jsem, že mám nespočet směň do práce, takže bude dost zajímavé vše stíhat, ale to se zvládne. Snad. Případně na to mám ještě kousek prosince ♥. Ale dost o tom, jak jsem za všechno ráda.

Ještě jsem dám takovou malou vsuvku a to takovou, že moc děkuji osůbce, která mě nominovala na Blogerku roku, moc to pro mě znamená, i když vím, že skutečně nemám šanci dostat se mezi TOP 10, ale mně udělalo radost i jen to, že jsem nominovaná. Byla jsem neskutečně překvapená, když jsem koukala na nominace a našla tam sebe, trochu mi kápla i slzička z radosti a celý můj den byl skvěle naladěný. Takže ještě jednou MOCKRÁT DĚKUJI! ♥

Outfit

Jak jsem napsala hned na začátku, tak bez kabátů dnes ani ránu. Nicméně v poslední krásný den jsem se oblékla opravdu “nalehko”, bez silonek a v lodičkách. Nemám ráda tělové silonky, ale miluji punčochy, ale to sem nepatří.

V tento krásný den jsem si mohla opravdu vybírat, ale já to chtěla jednoduché a zajímavé. Prvním kouskem tedy byla moje starší košile, kterou jsem kupovala loni mezi prvními objednávkami ze zahraničí, a k ní se mi vyjímala koženková plisovaná sukně ze Zaful, která mě překvapila i malinko zklamala. Kdybych měla koukat z krejčovského hlediska, tak bych našla asi více chyb, ale takto dělané plisované sukně najdete opravdu i v obchodě, takže v tom chyby hledat nebudu. Naopak je oproti jiným kupovaným plisovaným sukním ve švech lepší. Překvapilo mě hlavně to, že v ní nevypadám zas tak úplně hrozně :D. Ta maličkost, která mě zklamala, se nacházela v pase a to je právě guma. Ta je tam hrozně špatně přichycená a tím, že je ta koženka i celkem těžká, tak se mi bez pásku sukně sune dolů. Přemýšlím, že si s tím časem nějak pohraji, nicméně jsem se rozhodla, že plisovaným sukním dám další šanci. PS: V té sukni je fakt horko.

Jako doplněk a tedy pásek, který byl potřeba, jsem zvolila oranžový, který krásně ladil ke kabelce, a opět jsem si trochu pohrála se zavázáním pásku, který opět byl na obtočení, což nevypadá moc hezky.

Dalším kousek, který už mi od loni zdobí tu moji nemotornou hlavu, je klobouk. Právě podzim je nejlepší na vynošení klobouků různých barev, jen škoda, že mám jen 4 barvy a ke všemu z toho 3 špatně sedí na hlavě (moc velká hlava, ale kde nic tu nic). Pinetky do vlasů zajistí všechno :D.

A jako poslední bych chtěla zmínit, že jsem sice měla k tomuto outfitu lodičky, ale měla jsem ho ozkoušený i v teniskách a bylo to fakt super, já jsem spíše pro elegantnější verzi, ale se synem si ráda obuji kecky. ♥

Jak se vám na mě líbí plisovaná sukně? A jaký máte názor na umělou koženku?

Foto: Veronika Marková – IG: @verunm

Klobouk: Zaful / Top: Shein / Pásek: Reserved / Kabelka: Promod / Sukně: Zaful / Boty: Botovo

S láskou,

Vaše SAGI ♡


Přidat komentář

Instagram @bloggersre

Náš Instagram