Komunita online tvůrců

FEBRUÁROVÉ LINKOVANIE: ČIERNO-METALICKÁ LINKA

0 4

Autor: Alexandra, ardnaxelaslife.blogspot.sk

Do nového roka som si dala jedno predsavzatie, a to také, že každý mesiac venujem nejakej téme. Počas februára som sa rozhodla zamerať na líčenia, kde sa hlavný dôraz kladie na linky. Prečo na linky? Linky sú in veľmi dlhú dobu, a zároveň sú pre mnoho ľudí vrátane mňa aj výzvou. Predsa len nakresliť dokonalé linky si vyžaduje poriadnu dávku cviku a toho nie je nikdy dosť.

Dnešné líčenie patrí medzi výraznejšie, ale aj napriek tomu ho dokážete veľmi rýchlo vykúzliť. Myslím si, že ho ocenia najmä tie z nás, ktoré sa chystajú na nejakú významnú udalosť alebo párty a nechcú nad líčením stráviť mnoho času, pretože aj keď to tak vyzerá je veľmi jednoduché.

Ako vždy, tak aj pri tomto líčení si očné viečko najprv pripravíme. Nanesieme podkladovú bázu, pomocou matného hnedého tieňa si zvýraznime nadočnicový obluk, následne na celé viečko nanesieme telový tieň, ktorým zjednotíme farbu viečka.

Ďalším krokom sú linky. Vytvoríme si dve hrubšie linky s chvostíkom.

Teraz prichádza tá celkom zábavná časť. Mokrým štetcom nanesieme metalický tieň na očnú linku. Tieň nanášame tak aby bolo trošku vidieť hranice čiernej linky, ktoré potom ešte opravíme pomocou linky.

Na dolné očné viečko nanesieme matný hnedý tieň, ktorý sme predtým použili na zvýraznenie nadočnicového obluku a prepojíme jeho pomocou dolné viečko z horným. Vnútornú linku zvýraznime pomocou čiernej ceruzky, ktorú potom pomocou štetca stratíme.

Líčenie očí zakončíme poriadnou vrstvou maskary.

Plet si dokončíme podľa svojej tradičnej rutiny. Následne ju vykontúrujeme, prejasníme a dodáme jej farbu lícenkou. Rozjasňovačom vôbec nemusíme šetriť.

Celé líčenie zakončíme neutrálnymi perami. Ja som siahla po mojej novej obľúbenej kombinácií, a to po nude konturovacej ceruzky od Jordany a matným nude rúžom od Essence.

Toto by bolo celé líčenie. Ja osobne mám veľmi rada takéto líčenia, kde sa väčšina pozornosti strháva na oči, aj keď výrazné rúže sú pre mňa láska až za hrob.

Čo preferujete vy, výrazné oči alebo pery?

Dúfam, že sa vám líčenie páčilo a inšpirovalo vás. Prajem vám príjemný zvyšok dňa.

Alexandra


Leave A Reply

Your email address will not be published.

X