Zimu mám moc ráda. A léto mám taky moc ráda. Ale nenávidím to divný počasí mezitím. Vánoce a sníh jsou za námi, tak už by mohlo přijít léto. A proto jsem víc než šťastná, že se konečně otepluje, že zase můžu nosit lehčí oblečení, že zase můžu jít ven bez toho abych nezmrzla, že můžu zase jezdit na kole a hlavně, že je světlo až skoro do 18:00.

Tento víkend bylo dokonce takový teplo, že jsem mohla i vytáhnout moje nový ripped jeans a nebylo mi ani trochu zima. Neumíte si představit, jak jsem byla šťastná! Nejen, v tom momentu, kdy jsem si oblíkla tyhle džíny, ale taky v tom momentu, když jsem je objevila v obchodě. Neumíte si představit, jak dlouho mi trvalo, než jsem našla roztrhaný boyfriendy, hledala jsem je tak dlouho, vyzkoušela jsem si jich nespočet, ale nikdy mi žádný neseděly. No, většina věcí přijde v moment, kdy to nejmíň čekáme. Byli jsme před pár týdny se školou ve Vídni a když jsme byli na cestě na oběd, zahlídla jsem ve výloze tyhle džíny. Samozřejmě jsem hned běžela dovnitř a musela si je vyzkoušet. V poslední době se snažím míň nakupovat a to se mi i docela daří, ale když mi takhle perfektně seděly, tak jsem je tam prostě nemohla nechat, protože jsem se nějak obávala, že takový už nikdy nenajdu.

S mojí koženou bundou, černou kabelkou a šedo-černou šálou jsem se cítila dobře, jako asi v žádným jiným outfitu. A aspoň ty pastelový Reevoky tomu looku dodali nádech jara, aby to nebylo kompletně #allblack.  😉 (Nějak mám pocit, že už nenakupuju kousky v jiné barvě. <3) Jak se vám líbí ty džíny a celková kombinace? 

Leather Jacket – Zara
Scarf – H&M
Jeans – Bershka
Bag – Vigneron via Humanic
Shoes – Reebok Classics


LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here