FISHNET TIGHTS


Nejsem zrovna nějaká modelka, ale chtěla jsem to zkusit. Normálně se nepřikláním k aktuálním trendům, ale řídím se vlastními pocity a to, co se mi líbí, prostě nosím. Nicméně jsem se rozhodla vyzkoušet něco, co momentálně frčí, vtipné na tom je, že síťované punčochy se v mé skříni válí už od střední školy, dříve jsem je nosila v kombinaci ještě s jinými punčochami, ale moc lidí to tou dobou nenosilo. Skoro nikdo.
Upřímně jsem to ze začátku zkoušela, jak jsem napsala, nejsem žádná modelka a většinou to vypadá nejlépe na opravdu hubených ženách. Zpočátku jsem si nebyla jistá, ale říkala jsem si – proč ne. Jen se přiznám, že to není něco na každý den, určitě bych je oblékla znovu pod volné děravé kalhoty, tak nějak se mi to v těch dírách víc líbí. Myslím, že potřebuji sehnat nějaké pěkné volné mrkváče, do kterých bych vzala i jiné ♡.
Posledních pár měsíců jsem se za své pozadí začala stydět víc než kdy dřív, myslím že nikdo nestojí o to vidět velké zadky, tedy aspoň ne ten můj. Ani netuším, kdy to vzniklo, ale celkově všechny volné věci jsou mí přátelé. Tentokrát jsem si vzala jedny z mých slimkových kalhot a co pro mě bylo hlavní, to je samozřejmě zakrýt nedostatky a to jsem vyřešila kostkovanou košilí.
Víte, že mi přijde vtipné, že já se za svůj nedostatek stydím a jiné ženy, které mají kolikrát silnější boky a větší zadek, ho ukazují. Vlastně je obdivuji, jsou to krásné ženy, nestydí se, že jsou krev a mléko. Vážně je obdivuji.
Na vršek jsem zvolila crop top v bílé barvě, křivák a samozřejmě svojí oblíbenou šálu, která mě celkem příjemně hřála.
A teď ještě pár vět trochu většího odbočení a to k mému synovi. Minulé úterý jsem psala o ne moc dobře začínajícím týdnu a věřte, že to možná bylo ještě to nejmenší. S tamtím už má vše v pořádku a nakonec to vše přenechali na tatínka, který se teď spolehlivě stará ♡ a Michálkovi pomáhá, i když on stále nechce, aby mu na něj někdo sahal, takže je to celkem boj.
Jako by toho celý týden nebylo málo, fňukající syn, ze kterého jsem plakala už i já, ale aspoň mi v noci spinkal. A co se stane na konci týdne, tedy ve čtvrtek večer přesněji? Začal mu kašel, vlhký kašel, věřte že už jsem byla celkem ze všeho dost vyčerpaná a chtěla jsem už mít od tohoto klid a nakonec mi ještě prcek onemocní.
V pátek jsme měli jít k doktorce tak či tak, jen v jiný čas. Přišli jsme ráno, kdy to je pro nemocné děti, a ač byla doktorka chvilku překvapená, tak pak pochopila. Koukali mu do krčku a dělali i výtěr, aby zjistili, zda nepotřebuje antibiotika a úplně se mi upřímně ulevilo, když to bylo negativní. ANO! Aspoň něco, ťuk ťuk – nerada bych to zakřikla.
V noci spíme téměř minimálně, ale už se to o trochu zlepšilo, první noc byla neskutečná, měla jsem pocit, že to nezvládnu, oba jsme šli ráno do práce a hlídal dědeček. Nuž mohu být ráda, že mám celkem silnou imunitu a neležím nemocná i já.

Líbí se Vám síťované punčochy?

Foto: Klárka
Křivák: Primark / Šála: RoseWholeSale / Top: Sammydress / Kalhoty, pásek: F&F / Košile: Textile House / Boty: H&M / Náramek: Bugiamasa
S láskou,
Vaše SAGI ♡

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Vlož prosím svůj komentář
Tvé jméno