Bloggers RE

GIRL’S NIGHT: 5 NÁPADOV NA SKVELÝ BABSKÝ VEČER, KTORÉ BY STE MALI URČITE VYSKÚŠAŤ!

S dobrými priateľkami sa zabavíte vždy. K fľaši sektu patria nepochybne aj zábavné aktivity či chutné recepty. Ak však chcete stráviť so svojimi dievčatami špeciálny večer, určite potrebujete nápady, vďaka ktorým bude vaša “girl’s night” skutočnou udalosťou. Hľadáte inšpiráciu? Potom čítajte ďalej…

Vytvorte si spoločný fotoalbum

Už niekoľkokrát ste to chceli urobiť, no nikdy ste si nenašli dostatok času? Triedenie fotografií a ich lepenie do albumov je preto ideálnym nápadom na babský večer. Najmä ak ide o zdieľanie spomienok zo starých čias a dlhých rozhovoroch o všetkom, čo ste spolu prežili.

Sladký, slaný alebo pikantný

Popcorn je klasika! Najmä ak plánujete filmový večer, určite by nemalo chýbať niečo chutné chrumkavé. Ak chcete svojim dievčatám ponúknuť niečo veľmi špeciálne, nepodávate iba slaný popcorn, ale zaexperimentujte. Či už škorica, kurkuma, chilli, oregano, med, vanilka, kakao, alebo šafran – ku popcornu pasuje takmer všetko. V ideálnom prípade urobíte niekoľko rôznych misiek súčasne. Tak si každá z vás nájde niečo, čo má rada.

Malé goodies pre každú

Po dievčenskej večeri je pred dievčenským večerom. A aby boli vaše priateľky plne očakávaní aj na ďalší večer, pripravte pre každú jednu malú taštičku s maličkosťami. Tú môžete naplniť vonnou sviečkou, polaroidovým obrázkom vášho spoločného večera, vitamínovým džúsom – proti kocovine – alebo malým poďakovaním.

Koláčiky šťastia s osobnou správou

Ak chcete svoje priateľky prekvapiť, pripravte si koláčiky šťastia – každý s veľmi osobnou správou, vtipom alebo pekným citátom. Táto myšlienka je skvelá, pretože pochádza zo srdca.

Na koláčiky potrebujete

  • 3 bielky
  • 60 g práškového cukru
  • 45 g rozpusteného masla
  • 60 g múky

Ako na to

Vyšľahajte bielko, kým nie je tuhé, vmiešajte maslo a práškový cukor. Potom prisypte múku. Cesto objemu asi jednej polievkovej lyžice dajte na pekáč vyložený papierom na pečenie a pečte na 180 stupňov asi 4 minúty. Vyberte sušienky z rúry, ihneď ich naplňte vašou správou a vytvarujte ich do koláčika. Po niekoľkých minútach je koláčik pevne vysušený a pripravený na rozdávanie.

Vodka-grapefruit-zmrzlina

Trošku alkoholu si môžete s vašimi priateľkami dopriať. A to aj v zmrzline, ktorú si môžete ľahko a rýchlo pripraviť, aj sami. Dobré na tom je, že nepotrebujete žiaden stroj na zmrzlinu. Potrebovať budete rozmixovaných 500 g jahôd, 500 ml grapefruitového džúsu a 150 ml vodky. Všetko spolu zmiešajte a zmrazte na 6 hodín. Potom sa párty môže začať.

Dominika Blchová

Article & Interview Editor and Social Media Manager

Přidat komentář

.