Bloggers RE

HANDMADE ORGANIZER / DIARY FOR 2018


Autor: Kejmy Tatranská, theworldbykejmy.blogspot.sk

Plány… Vedia byť naozaj krásne, ale nikdy nevýjdu. Aspoň u mňa to tak býva takmer vždy. Nakoľko vo väčšine prípadov človek nie je závislí sám na sebe. Svet je plný ľudí a ľudia sú súčasťou plánov. A keďže svet nie je prechádzka tou krásnou ružovou záhradou, v ktorej sú ľudia dobrí, vľúdni, ochotní a poctiví. Musíme teda počítať, že ani plány nepôjdu vždy tak, ako by mali… A preto tie moje nikdy nevychádzajú.

Preto sa snažím plánovať tak, aby som bola pripravená na to, že svet nie je gombička a nič nebude podľa predstáv. Ale je to náročné. Hlavne keď ste ten typ človeka, ktorý rád plánuje, organizuje a sníva o tom, ako bude všetko krásne… Tých snov som sa samozrejme za život už v podstate vzdala, nakoľko viem, že to nikdy nebude ako z vášnivého romantického románu, v ktorom sa všetko nejakým zázračným spôsobom vždy na dobré obráti… Aj keď verím myšlienke, že všetko zlé je na niečo dobré a samozrejme to tak v mojom živote aj funguje.

Ale mrzí ma vždy, keď plány nevýjdu tak, ako by som si priala. Obzvlášť, keď to nie je mojim zapríčinením… Niekedy je to spôsobia iných ľudí, niekedy prírodou a jej hrátkami, inokedy je to len vrtoch osudu, vesmíru, alebo čohokoľvek nadprirodzeného, v čo veríte… Zabolí to, ale vždy si z každej nie tak úplne vydarenej veci vezmem nejaké ponaučenie a orátim to v pozitívny pohľad na svet. A tak plánujem ďalej… Odteraz na to však mám tento nádherný handmade organizér, ktorý som dostala od nesmierne šikovnej Silvii z jej krásnej tvorivej dielne Art Pasion!

Bola to láska na prvý pohľad! Viem, vravím to často, ale mňa proste takéto drobnôstky jednoducho nesmierne tešia! Obzvlášť, ak sú tak užitočné ako tento diárik. Je ho obal je potiahnutý krásnou tapekou, ktorá je mimochodom vodeodolná – áno, už sa mi naň podarilo vyliať trochu vody… Odolal! Vnútro je jeden veľký klips, čo ma na ňom fascinuje asi najviac, pretože som vášnivý zberateľ pohľadnív z rôznych kútov sveta, ktoré navštívim. Tiež zbieram obaly z čajov… Viem, že je to zvláštne, ale čajový labužník, ako som ja, si vždy opäť rád pochutná na dobrom čaji, takže si ich odkladám do obáločky, aby som vedela, čo za čajík to bol a kúpila ho. Zápisník má riadky na poznámky, takže mám miesto na svoje nápady na články a kreáciu. Tiež som si doň stihla už nastrihať malé čisté papieriky, takže mám prázdne stránkyaj na kreslenie!

Jednoducho dokonalosť stvorená pre kreatívneho a aktívneho človeka ako som ja! A snáď aj pre vás, takže neváhajte mrknúť na Art Pasion, kde okrem organizéra nájdete aj rôzne iné krásne fotoalbumy, papierové a drevené krabičky, mini-zápisníčky… Kreatívne, ručne robené, drobnosti, ktoré potešia nie jednu malú dušičku! Dnes si už len pustite túto ladnú pieseň a užite si zvyšok dňa v pohode a čare jeho prítomnosti!

PHOTOS BY : Kejmy Tatranská / @lady_kejmy


THE WORLD BY KEJMY

lifestyle, fashion, diy a beauty blogerka Kejmy z blogu THE WORLD BY KEJMY pochádza z nemalého mestečka na Slovensku a študuje textilný a odevný dizajn v Českej republike. jej snom je inšpirovať ľudí a šíriť lásku v podobe jej amerického úsmevu!

Přidat komentář

Instagram @bloggersre

Náš Instagram