HASHTAG COFFEELOVER


Krásný večer všem :). Tak dneska, no vlastně už včera, vlastně už ani nevím kdy, nás čekalo baristické školení. Divíte se, proč jsem jela na BARISTICKÉ ŠKOLENÍ? Budu pracovat zase v kavárně, ale ne v té, ve které jsem dělala přes léto, jinde :). TAKŽE VÁŠ BRZY OČEKÁVÁM  :)!!!

Večer jsme si psali s mým kolegou, jak jdeme v 8 spát, abychom ráno vstali, protože… crrr 6:00 budíček. No samozřejmě, že jsem začala nadávat přesně tak, jak jsem večer psala :D… v 7:10 jsme už vyjížděli pro naši protisměnu a mohli jsme vyrazit. Během cesty jsme říkali, že se asi zastavíme na pumpě, protože máme dost času… než jsme to dořekli, dojeli jsme do zácpy a do Jílové jsme přijeli přesně na čas. 😀

… Ze začátku jsme se tak trochu všichni báli, co nás čeká, jestli nám to půjde atd. Začátek školení byl spíše v teoretickém duchu. Dozvěděli jsme se strašně hodně zajímavých informací :). Poté následovala degustace. ALE NÉÉÉ VÍNA, myslíte, že bychom se jako něco naučili, joo :D? Ta degustace kávy mě strašně vytáčela, PROTOŽE nesnáším, když někdo srká, mlaská atd., to bych vraždila, no a ta degustace kávy probíhala právě srkáním kávy ze lžičky :D… Příště mě raději zabijte, než to podstoupit znovu :D…

Okolo dvanácté jsme se všichni vydali na oběd, bylo krásně, takže jsme to vzali procházkou. Když jsme si nadlábli pupky, chtělo se nám docela spát, ale o chvíli později se to změnilo, protože jsme se začali “učit” dělat kafe a kreslit. Čekala jsem, že v tomhle budu hrozná, že nenakreslím ani ň a všechno bude příšerné. Abych pravdu řekla, tak to tak hrozné nebylo :)… Celé školení probíhalo v naprosto skvělé atmosféře, neustále jsme se smáli a bylo to fajn. Ve čtyři hodiny jsme obdrželi certifikáty o absolvování kurzu a mohli jsme si vydat zpět. Zpáteční cesta byla docela tichá, všichni jsme byli z toho nějak unavení a chtělo se nám spát, i přes tolik káv, kterých jsme tam vypili.

Po školení jsme si dělali srandu, jak jsme z té kávy NASPEEDOVANÍ, ale myslím, že jsme všichni večer usnuli, jako mimina. Ale bylo to super, do práce se těším.

Milovník kávy jde pracovat do kavárny. Mmmm už se těším na ranní kávu :D!!!

Mějte se krásně a #BeHappyAlways dennie :*.

 

img_9914


ZANECHAT ODPOVĚĎ

Vlož prosím svůj komentář
Tvé jméno