Bloggers RE

HOLIDAY OUTFITS


Autor: Nicol Šolcová, partofnicol.blogspot.com

Každá žena to pozná. Tú dilemu čo všetko si zbaliť na dovolenku. Niekedy to končí preplneným kufrom, ktorý nedokážeme zavrieť. Inokedy je zas poloprázdny, lebo tajne plánujeme nákupy v nejakom blízkom meste. (Ideme na istotu – máme to vygooglené 😃)

Ja vám chcem dnešnom článku priniesť trošku inšpirácie čo sa týka letných outfitov pri mori. Verím, že ešte nie je neskoro pre tento článok. Veľa ľudí si ešte plánuje predĺžiť leto septembrovou dovolenkou a koniec koncov ešte máme august, ktorý nie je úplne u konca.

Najskôr by som rada začala plavkami, pretože to je predsa tá najdôležitejšia a najpotrebnejšia vec. Posledné 2 sezóny sú veľkým hitom jednodielne plavky. Priznávam, že čo sa týka opaľovania je to nepraktický kúsok. Avšak môžte si ich kľudne obliesť k šortkám alebo k maxi sukni. Takisto sa dajú využiť pri spoznávaní zákutí ostrova. 😃 Presne pri tejto aktivite som plavky využila ja. Okrem toho, keď som ich videla v obchode kričali na mňa: Grécko! No nekúpte ich…

Takisto netreba zabúdať ani na doplnky. Do kufra sa ich zmestí dosť a vedia pekne oživiť outfit. K týmto “Gréckym” plavkám som zvolila výrazné, žlté náušnice a moje obľúbené retro okuliare s bielym rámom. Doplnky najlepšie uvidíte na úvodnej fotke tohto článku. 😊

Ďalším skvelým doplnkom sú jednoznačne slamené klobúky. No a dvojdielne, červené plavky – to je taká klasika, že nemôžete tým nič pokaziť. Veľmi praktické sú aj kimoná. Či už k plavkám alebo aj k sukni a nejakému jednoduchému crop topu.

No a niekedy stačí ako doplnok takýto prekrásny kvet!

Ďalším kúskom na ktorý nedám dopustiť na dovolenke je denimová sukňa. Ide naozaj ku všetkému a môžte ju vystriedať k tričkám, crop topom, plavkám či košeliam.

Posledný outfit, ktorý vám chcem ukázať v dnešnom článku je práve ten zo Santorini. Zvolila som moju obľúbenú denimovú sukňu, ľahký biely top a kvetinovú šatku do vlasov.


Přidat komentář

Instagram @bloggersre

Náš Instagram