HOME DECOR: FOTOOBRAZ OD SAAL DIGITAL ANEB SBÍRÁM MATERIÁL DO BUDOUCÍ PRACOVNY


Autor: Adéla H., obrazemblog.wordpress.com

Mám slabost pro fotografie, tedy přesněji street fotografie. A i když mám do profesionální fotografky ještě dalekou cestu, mám již slušnou sbírku „fotek z ulice.“ Vidět to lze na mém osobním Instagramu. I proto mě zaujala nabídka od studia Saal Digital. Chtěla jsem si nechat zpracovat fotoknihu s názvem From the Streets.

Ovšem namísto knihy mám fotoobraz. A jsem nadšená!

Vybírala jsem design obrazu a neměla představu, co mohu čekat. Na výběr mají spoustu vzhledů a velikostí. Já si vybrala fotoobraz s rámem se stínovou štěrbinou a neměla ponětí, co mi vlastně dorazí. Když jsem si včera zásilku vyzvedla (zpracování a dodání proběhlo v řádu pár dní), tak mě čekalo příjemné překvapení plné radosti.

Fotoobraz je vsunut do bílého stojacího rámu a vytváří tak perfektní dekoraci. Možná si říkáte, co jsem si to nechala na fotoobraz zvěčnit. Je to část betonové budovy z rumunského Temešváru, která mě fascinovala. Přesně takové objekty ráda fotím…a jednou takovými fotkami budu mít vyzdobenou celou pracovnu.

A protože moje krev proudí a tep se zrychluje, pokud se stočí téma na fotografie, především ty z ulice, ráda bych vás pozvala a vyzvala ke sledování mé nové stránky Streetpotography na Facebooku. Ráda bych tam sdílela své vlastní momenty a fotovývoj – přeci jen jsem opravdu na samém začátku tohoto doku-umění. No, ale aby to nebylo jen o mě, ráda bych tam sdílela i práce dalších fotografů, které každý den objevuji na Instagramu.

A také vás vyzývám, abyste své fotografie nenechávali jen v elektronické verzi. Pocit, kdy se prohrabáváte fyzickými fotkami, listujete fotoknihou (která může být i skvělým dárkem – konec srpna aneb vánoční sezóna se blíží) a věšíte na zeď obraz z vašich objektivů, je jednoduše k nezaplacení.

Děkuji Saal Digital za tuto příležitost. Vím, že jako zákazník je využiji i v budoucnu.

*Podpořte mě na Facebooku a zůstaňte v Obraze.*

—————————————————————————————————————————————–

Necháváte si vyvolat fotky? A co nejraději fotíte?


ZANECHAT ODPOVĚĎ

Vlož prosím svůj komentář
Tvé jméno