Komunita online tvůrců

HOW TO: GET THE BEST OF VALENTINE’S

0 4

Autor: Irena Nováková, shop-it.cz

Letošní Valentýn mi přinesl více inspirace než kdykoliv předtím, ale s tím i více příprav. Protože my holky uděláme vše pro to, aby byl podle našich představ a nezklamal nás. My s manželem jsme se snažili z tohoto dne vytěžit co nejvíce a povedlo se! Vím, že teď je hodně keců ohledně toho, že to je komerční a nepotřebný svátek, ale pojďte si přiznat, že my všichni bychom rádi dostávali více příležitostí prokazovat si lásku a více příjemných překvapení, a právě tento den je jeden z těch, kdy je to možné. V tento den se snažíme tomu druhému dokázat svou lásku, a proto právě v tento den je možnost pořídit mu nějakou maličkost, např. koupit mu nové prádlo.

Manžel se snažil tento den udělat co nejvíce výjimečným, aby to byl nejkrásnější Valentýn v mém životě. Skutečně jsem neočekávala. že mě tolik překvapí a měla jsem pocit, že si to ani nezasloužím. Musím přiznat, že jsme začali oslavovat pár dní předem. Vše to začalo krásnou snídaní do postele a dobrým filmem o lásce, kterým zažehl atmosféru přicházejícího svátku.

Další věc, která je relativně již zaběhlá, jsou dárečky na Valentýna. Tento rok mi můj manžel udělal ohromnou radost se spodním prádlem od značky Agent Provocateur. Pokud nevíte, co tomu druhému pořídit, toto je skvělý nápad!

Rozhodně jsme nemohli zapomenout na největší hit posledních let – balónky ve tvaru srdce. Takže, když ráno zazvonil zvonek, dostala jsem spoustu balónků ve tvaru srdce z Ballons Empire Praha, což mi velmi dojalo a inspirovalo mě k vytvoření mnoha fotek.

Ano, je sice pravda, že jsme už dospělí, ale přiznejme si, stále všichni milujeme plyšáky, bez kterých Valentýn bezesporu nemůže existovat. Moje nejlepší kámoška mě velmi překvapila tímto roztomilým medvídkem. A to nebylo vše – v červené obálce jsem našla dárkovou kartu do Sephory, kterou určitě brzo využiji. Takže chlapi, berte v potaz tento skvělý nápad!

Další věc, kterou rozhodně nesmíte propásnout, je romantická večeře. Zvláštní místo, kde není moc lidí a budete tam mít svoje soukromí a nabídne Vám speciální Valentýnské menu, byla pro nás tento rok pražská SoHo restaurace & lounge.

Další skvělý nápad, jak strávit první půlku dne, je vyrazit do města, toulat se po mnoha malých uličkách a vyprávět si příběhy z dětství, držet se za ruce a znovu prožívat okamžiky, kdy jsme se poprvé setkali. Samozřejmě, nesmí chybět pouliční Bubble Waffles!

Děkuji za Vaši pozornost a budu velmi ráda, pokud se se mnou podělíte o Vaše zážitky z Valentýnu. ♥️


Leave A Reply

Your email address will not be published.

X