I CAN GUARANTEE THAT AT THE END OF THE ROAD I SEE YOU WITH ME!


Autor: Kejmy Tatranská, theworldbykejmy.blogspot.sk

Ja… Už nejak… Neviem. Nebaví ma to. Nebaví ma hľadieť na outfit za outfitom a všade vidieť presne to isté. Úplne tie samé vybíjané topánky na každom blogu, s ktorými sa ako keby vrece roztrhlo. Tú samú (podľa môjho názoru) zastaralú baretku… A, samozrejme, nikdy nechýbajúca kožená bunda, ktorá si stále drží svoje miesto už niekoľko rokov a určite bude raz považovaná za kúsok rokov ’10 tohto storočia… Tie výrazné kúsky, ktoré sú proste trendami a každý jeden outfit ich obsahuje. A ja sa nudím. Naozaj ma prestáva baviť prezerať si iné pseudo-módne blogy, ktoré bezhlavo nasledujú trendy. To nie je móda, to sú trendy. Trendy prišli s marketingom, s obchodnými reťazcami, s reklamami, bez priamého umenia, bez mena, ktorým by sa dané kúsky pýšili. Trendy sú obchodná stratégia. Móda sú odevy, pod ktoré sa môže niekto podpísať. Viete, koho rukou vznikli… A štýl. Štýl ste vy. Štýl je to, ako viete s módou pracovať. Ako ukážete seba, to, čo prezentujete skôr, ako vyrečiete akékoľvek slová. Takže móda je len ďalším doplnkom pre človeka so skvelým štýlom.

Nebuďte zblúdilé ovce v obrovskom stáde, buďte tá jedna čierna. Tá ovca, na ktorú ľudia budú zazerať. Možno so závisťou, možno s nepochopením, možno s údivom… Hlavne si vás zapamätajú pre to, čím sa líšite, nie preto, čo videli pre chvíľou na niekom inom…

Nevravím, že aj ja nenakupujem v obchoďákoch, a že som nikdy nepodľaha trendom či masovým zľavám. To by som klamala a s ním aj tento outfit, ktorý je, mimochodom, presne 700. článkom v histórií môjho blogu. Ale kabátik a topánočky som si kúpila ako odmenu za prvú skúšku v prvom ročníku na vysokej škole… Odvtedy prešli 4 roky a tieto kúsky nosím každú zimu, pretože ich stále rovnako žeriem, sú jednoducho mojou súčasťou! Tak si nezabudnite pustiť ďalšiu z mojich momentáne úplne obľúbených piesní a vydajte sa do sveta v oblečení, ktoré máte naozaj radi a prezradí o vás to, kým v skutočnosti ste a kým by ste vy a iní chceli byť!

COAT – H&M / TURTLENECK – SECONDHAND / SKIRT – KEJMY TATRANSKA DESIGN / BOOTS – H&M

ON THE PHOTOS : Kejmy Tatranská / @lady_kejmy

PHOTOS BY : Jakub Gráf  / @zahorizont


LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here