Bloggers RE

I DON’T WANT ANOTHER PRETTY FACE, I DON’T WANT JUST ANYONE TO HOLD, I WANT YOU AND YOUR BEAUTIFUL SOUL.


Autor: Kejmy Tatranská, theworldbykejmy.blogspot.sk

Krása. Čo je pre vás krása? Je to ľuský zjav blížiaci sa k dokonalosti? Symetria proporcií a prednosť línií, dokonalá vzdialenosť prepočítaná v mikrometroch? Podľa krátkeho opisu wikipédie je krása “… sféra estetična; to, čo sa páči a nezištne lahodí zmyslom človeka, pričom zasahuje jeho názornosť alebo obrazotvornosť; opak ošklivého; najvyššia kladná estetická hodnota a predmet viacerých disciplín, najmä estetiky.” Vystihuje význam tohto slova naozaj to, čo to pre vás úrimne znamená?

Pre mňa je ľudská krása potešenie z maličkostí, ktoré z nás robia jedincov. Individualistov, ktorí sú sami sebou, v prirodzenej nahote ľudskej duše, s prednosťami, ktoré nás robia jedinečnými, ale aj s nedostatkami ako rozmary prírody, ktoré nám do vienka dala. Dala nám ich s istým cieľom, zámerom naučiť milovať sa takých, akí v skutočnosti sme. Sme ľudské bytosti z mäsa a kostí. Sme nádherné tvory oplývajúce krásnotou prirodzenosti túžiacej vyniknúť. Nechajme ju naozaj vyniknúť. Vykvitnúť v plnej paráde a pomenujme to všetko spomínaným slovom krása, pretože to skutočná krása naozaj je!

A tu som ja, v svojej nádhere, (pocitovo) krásna tak, ako ma vesmír stvoril. Našla som cestu k sebe samej a naučila som sa milovať vlastné nedokonalosti. Pretože človek dokáže úprimne milovať iného človeka až potom, čo naplní zdravou láskou seba samého… To všetko sa snaží zachytiť na svojich prekrásnych fotkách aj môj milovaný Jakub, na ktorého instagrame nájdete viac takýchto úžasných fotiek. Pustite si k nim jednu z mojich najobľúbenejších piesení a majte krásny deň!

PS. : Nezabudnite na prebiehajúcu letnú GIVEAWAY!

DRESS – SECONDHAND

ON THE PHOTOS : Kejmy Tatranská / @lady_kejmyPHOTOS BY : Jakub Gráf  / @zahorizont


THE WORLD BY KEJMY

lifestyle, fashion, diy a beauty blogerka Kejmy z blogu THE WORLD BY KEJMY pochádza z nemalého mestečka na Slovensku a študuje textilný a odevný dizajn v Českej republike. jej snom je inšpirovať ľudí a šíriť lásku v podobe jej amerického úsmevu!

Přidat komentář

Instagram @bloggersre

Náš Instagram