Bloggers RE

I MIGHT GET TO TOO MUCH TALKING, I MIGHT HAVE TO TELL YOU SOMETHING.


Autor: Kejmy Tatranská, theworldbykejmy.blogspot.sk

Jesenné dni, slnečné babie leto s dažďom sa bijú o svoju pozornosť. Listy sa farbia do teplých tónov nežnej jeseňe. Padajú zo stromov a zahaľujú zem ľahkou prikrývkou ako z páperia… Áno, zbožňujem jeseň, je to obdobie zmeny, chladných večerov v posteli pod dekou, s teplým čajíkom, dobrou knihou alebo filmom. Čas na túlenie sa s človekom, ktorého milujete. Čas na babský pyžamový večer s fľašou dobrého vína. Čas na spoločnú rodinnú večeru v kruhu najbližších. Čas na seba, na nové výzvy, na zmenu šatníka a darovanie nenoseného na dobrú vec, na recykláciu starých nepotrebných vecí, na prešívanie kúskov zo sekáča, alebo učenia sa novým technikám, ktorým ozvláštnite svoj jednoduchý metstký štýl. Nakoľko to je jedna z vecí, ktoré vám nik nevezme.

Je to niečo, čo o vás dokáže povedať viac pred tým, ako stihnete vysloviť nejaké slová. Buďte originálny, budte sami sebou. Kašlite na pseudo-“módne” časopisy, ktoré u nás vychádzajú. Ľudia, ktorí do nich prispievajú, častokrát ani nevedia, o čom píšu a s módou sa naozaj ani nikdy nestretli. Nešalte sa po najnovších módnych trendov, nebláznite za niečím, čo vám bude len stáť v šatníku, pretože na to nemáte odvahu. Aj tak celý týždeň chodíte len v džínach, tričku a teniskách… V tom, čo chodia všetci okolo vás… Však o uniformite tohto sveta budem písať niekedy nabudúce.

Dnes tento outfit v sivých odtieňoch, vhodný na to krásne babie leto, ktoré sa nakoniec ukázalo. V outfite môžte vidieť ďalší z nádherných kúskov – úpletový top s dlhým rukávom, ktorý som mala vo veľkom balíčku od Bonprix. Opäť jedna pieseň z môjho playlistu a prianie aby prestalo pršať!

HAT – F&F / TOP – BONPRIX / PANTS – SECONDHAND / SHOES – F&F

ON THE PHOTOS : Kejmy Tatranská / @lady_kejmy

PHOTOS BY : Jakub Gráf  / @zahorizont


THE WORLD BY KEJMY

lifestyle, fashion, diy a beauty blogerka Kejmy z blogu THE WORLD BY KEJMY pochádza z nemalého mestečka na Slovensku a študuje textilný a odevný dizajn v Českej republike. jej snom je inšpirovať ľudí a šíriť lásku v podobe jej amerického úsmevu!

Přidat komentář

PODPOŘÍŠ NAŠI TVORBU?

PODPOŘÍŠ NAŠI TVORBU?

10 TIPŮ, JAK VYLEPŠIT SVŮJ INSTAGRAM A SPOLUPRACOVAT SE ZNAČKAMI

X