Bloggers RE

I’M IN A SWEET SPOT, I’M FEELING GOOD, THE SUN IS SHINING…


Autor: Kejmy Tatranská, theworldbykejmy.blogspot.sk

Leto sa už naozaj skončilo… Ale to neznanemá, že si ho nemôžme priromenúť poslednými fotkami krásneho slnečného počasia, ktoré sme s Jakubom ešte v Liberci stihli. Stiahli sme strechu, nasadili slnečné okuliare a vyrazili sme užívať si vietor vo vlasoch v podobe ružovučkého pikniku, ktorý som pripravila ako prekvapenie k predoslave jeho narodenín a toho, že sme sa dokázali prežiť jeden s druhým už jeden a pol roka… Pikniovať som túžila celé leto, ale až na jeho konci sa to stalo skutočnosťou.

Jeho súčasťou boli lahodné donuty od Mr. Donut – sú neskutočné chutné a okrem polevy sú vždy niečim dobrým plnené. Domáce prírodné limonády Fentimas  ktorých zdrojom je čistý ružový olej, sú vynikajúce a k jahodám a ružovému vínu (ktoré sme však neodtvorili, keďže sme zodpovední šoféri) ako stvorené! A keďže to bolo všetko ružové-žúžové a jahodové, kúpila som aj 100% jahodový džús, ktorý sme popíjali z týchto dokonalých roztomilých sklenených džbánikov s viečkami a slamkami, ktoré mi poslali z intornetového darčekového obchodu Albi.cz. Nájdete ich tam s rôznymi motívmi, ktoré sú vhodné na bežné pohostenie na záhrade, či krásne ako darček pre niekoho, kto má rád takéto maličkosti – presne ako ja!

Keď už sedíme na slniečku, určite netreba zabúdať aj na ochranu pred škodlivým UV žiarením a to pomocou krémov na opaľovanie. Ja som nám vzala môj cestovný prírodný kaktusový krém na tvár a celé telo Sun Slush SPF50+ od značky Yadah, ktorý som dostala na recenziu od BB Cosmetics. Už ste o ňom mohli čítať v mojom predchádzajúcom článku o cestovnej kozmetike. Spolu s ním som vzala aj krém na ruky Arlésienne od značky L’Occitane s vôňou troch provensálskych kvetov – ruže, fialky a šafránu. Obsahuje tiež bambuské maslo, ktoré ruky príjemne zjemňuje a zanecháva ich hebké a svieže.

Keďže tento piknik bola taká malá udalosť, nezabudla som sa vyfintiť v retro nádychu k Jakubovej japonskej láske – Mazda Miata MX-5. Tieto retro šatičky mi zaslali z internetového obchodu s nádhernou bežnou aj retro módou s názvom Mooda.cz, kde nájdete najväčšie a najkrajšie a najúžasnejšie množstvo šatičiek u nás! Ja som z tých svojich nesmierne nadšená, sedia ako uliate a krásne sa hodia k mojim rozkošným topánočkám od Bonprix, ktoré ste už mohli vidieť v tomto letnom outfite.

Čo viac k tomu dodať? Pekné príjemné dni sú za nami… Pikniky už nebudú, ale bude veľa iného pred nami, na čo sa môžme určite veľmi tešiť! Preto si pustite ešte túto ľúbeznú pieseň ku krásnym spomienkam na toto úžasné leto a šup sa do jesenného módu a krásne stráveného dňa!

HAT – SECONDHAND & DIY / SUNGLASSES – C&A / BAG – LIFETEX / DRESS WITH BELT – MOODA.CZ / HEELS – BONPRIX

ON THE PHOTOS : Kejmy Tatranská / @lady_kejmy

PHOTOS BY : Jakub Gráf  / @zahorizont


THE WORLD BY KEJMY

lifestyle, fashion, diy a beauty blogerka Kejmy z blogu THE WORLD BY KEJMY pochádza z nemalého mestečka na Slovensku a študuje textilný a odevný dizajn v Českej republike. jej snom je inšpirovať ľudí a šíriť lásku v podobe jej amerického úsmevu!

Přidat komentář

Advertisement

Náš Instagram

X