IN LOVE WITH THE PINK LOVE DOOR


Londýne, Londýne, zamilovala jsem se do tebe na první pohled! OMG, neumíte si představit, jak jsem se do tohohle města zamilovala! Už jsem toho hodně viděla a byla na hodně místech, ale tohle město patří k mým absolutním oblíbencům! Definitivně jsem tady nebyla naposledy… Ale dost snění o tomhle městě, detaily o našem prvním dni v Londýně už najdete na blogu, věnujme se radši tématu dnešního článku.

Velké město = hodně možností, jedno v jaké oblasti. Žiju na vesnici, takže si asi umíte představit, co pro mě tahle cesta znamenala. Vesničanka v TOM velkoměstě Evropy. Mají tady vše, co si umíte představit, všechno jídlo, na který máte chut‘, každej obchod, ve kterým rádi nakupujete online a pro blogery samozřejmě nespočet míst na focení a natáčení, o kterých u nás můžete jen sní. To jako bloger pochopitelně musíte využít, podle toho jsme taky fotily a přiměřeně k tomu s váma taky budu sdílet outfity! Jedno z těhle míst se nacházelo v Chelsea, v jedné ulici plné řadovek, prostě tak, jak to znáte z filmů z Anglie. 😉 V téhle ulici se nacházely tyhle nádherný, fotogenický dveře, tyhle růžový dveře s nápisem LOVE.

Když jste bloger a najdete takovýhle dveře, tak je pro vás nějakým způsobem povinnost, udělat fotky. A jelikož můj outfit byl zase trochu jinej než ostatně, proč z toho neudělat outfitovej článek? V Londýně bylo překvapivě mnohem tepleji než u nás a podle toho jsem se taky oblíkla. Zvolila jsem möj nejoblíbenější rolák a tuhle černou džínovou bundu, kterou jsem si koupila v Londýně. Aby to nebylo moc barevný ;), tak jsem k tomu zkombinovala moje černý džíny a tuhle nádhernou kabelku, na kterou mě oslovuje každej druhej člověk, jestli to není TA Stella Mccartney. Abych vám to ujasnila, ne, není to Stella. Ano, já vím, že vypadá identicky, ale ty peníze na to prostě nemám.

Už jste někdy byli v Londýny? Máte pro mě tipy (na příště) ;)? Jak se vám líbí outfit a fotky? Jako vždy mě moc potěšíte komentářem… 🙂

Sweater – &otherstories
Jacket – Urban Outfitters
Jeans – Hollister
Shoes – Reebok
Bag – Vigneron via Humanic (here)

XOXO


ZANECHAT ODPOVĚĎ

Vlož prosím svůj komentář
Tvé jméno