Bloggers RE

INFOGRAFIKA: 25 LET DIGITÁLNÍHO MARKETINGU A REKLAMY


Digitální marketing a reklama se formuje od 90. let minulého století. Za posledních 25 let jsme svědky podstatných změn a velkých inovací v tomto odvětví. Pojďme se společně podívat na nejpodstatnější okamžiky, které se za tuto dobu udály.

Velký pokrok v digitálním marketingu a reklamě je možný hlavně díky rozmachu technologií a tento trend dost pravděpodobně v dohledné době nezpomalí.

Rozvěk začal v 90. letech, kdy začaly vznikat vyhledávače jako Yahoo! nebo Google. Později rozvoj pomohly urychlit sociální sítě jako Facebook a dostali jsme se až k VR a AR.

Společnost Grazitti zpracovala zajímavou infografiku, která nás vezme na pouť posledním čtvrtstoletím v digitálním marketingu a reklamě:

Jaká událost pro vás byla tou nepodstatnější?

Zdroj: SocialMediaToday.com, Grazitti.com


Ivo Veselý

Influencer marketing a online business jsou mou zálibou i profesí již 5 let. Spoluzaložil jsem BloggersRE, e-shop PresetsOnline.com a podílel jsem se na kampaních například pro ŠKODA AUTO, Milka, Mattoni nebo Akademii věd ČR. Specializuji se na influencer marketing a pomáhám značkám zlepšit to, jak komunikují a prezentují svůj brand směrem k lidem za pomocí influencerů a online tvůrců. Více o mně na mém webu www.happyivo.com

Přidat komentář

PODPOŘÍŠ NAŠI TVORBU?

PODPOŘÍŠ NAŠI TVORBU?

10 TIPŮ, JAK VYLEPŠIT SVŮJ INSTAGRAM A SPOLUPRACOVAT SE ZNAČKAMI

X