Google Analytics je klíčový nástroj nejen pro váš blog. Zjistíte díky němu spoustu podstatných informací o návštěvnících vašeho webu, blogu nebo e-shopu. Jaké jsou 4 podstatné věci, které byste měli znát, než „GAčka“ začnete používat?

Google Analytics je nástroj, který by rozhodně na vašem blogu, webu nebo e-shopu neměl chybět. Díky němu dokáže zjistit řadu klíčových informací o chování návštěvníků. Zjistíte nejen to, jaké články je zajímají, nebo kolik času na webu a jednotlivých článcích stráví.

Zjistíte také to, kdo vlastně jsou návštěvníci vašeho webu. Google Analytics vám ukáže například, odkud uživatelé jsou, jakého jsou pohlaví, věku nebo jaké mají záliby.

My v BloggersRE s Google Analytics pracujeme rádi, protože nám to pomáhá zjistit podstatné informace o tom, co zajímá naše čtenáře a jaký obsah je oblíbený. Každý měsíc si zvláště vyhodnocujeme a pomáhá nám to poté připravovat kvalitnější a relevantnější obsah pro naše čtenáře a členy komunity.

Podívejte se na 4 věci, které byste měli vědět o Google Analytics. Poděkování patří týmu MilkWhale, který tuto hezkou infografiku připravil:

A co vy? Používáte Google Analytics na svém blogu nebo webu? A jste s GA spokojeni?

Zdroj: SocialMediaToday.com, MilkWhale.com


LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here