Bloggers RE

INFOGRAFIKA: JAK V MARKETINGU POUŽÍVAT EMOJI A SYMBOLY?


Kladete si někdy otázku, proč v daném postu na Instagramu nebo v mailingu vidíte ten konkrétní emoji? V tomto článku se dozvíte, jaké emoji a symboly mají úspěch a jak je kde používat.

Symboly a emoji za posledních 20 let ušly dlouhou cestu. Aktuálně se tento segment hodně rychle rozvíjí a můžeme být svědky poměrně velkých změn. Veřte tomu, nebo ne, ale 92 % uživatelů internetu v této době používá emoji a další symboly při své komunikaci a marketingu.

Rozmachu a oblíbenosti emoji napomáhají také moderní technologie. Například u novějších smartphonů to jsou AR emoji nebo populární Animoji.

Emoji jsou dobrým marketingovým nástorojem, protože pomáhají udělat “icebreak” a okysličit komunikaci. Avšak je potřeba vědět, jak je správně používat.

Tým CampaingMonitor připravil zajímavou infografiku s daty a tipy:

Jaké emoji nejčastěji používáte vy a podle čeho je vybíráte?

Zdroj: SocialMediaToday.com, CampaingMonitor.com, Rebrandly.com


Ivo Veselý

Influencer marketing a online business jsou mou zálibou i profesí již 5 let. Spoluzaložil jsem BloggersRE, e-shop PresetsOnline.com a podílel jsem se na kampaních například pro ŠKODA AUTO, Milka, Mattoni nebo Akademii věd ČR. Specializuji se na influencer marketing a pomáhám značkám zlepšit to, jak komunikují a prezentují svůj brand směrem k lidem za pomocí influencerů a online tvůrců. Více o mně na mém webu www.happyivo.com

Přidat komentář

PODPOŘÍŠ NAŠI TVORBU?

PODPOŘÍŠ NAŠI TVORBU?

10 TIPŮ, JAK VYLEPŠIT SVŮJ INSTAGRAM A SPOLUPRACOVAT SE ZNAČKAMI

X