Bloggers RE

INSPIRACE NA YOUTUBE: 5 TVŮRCŮ, JEJICHŽ VIDEA NEJSOU ZTRÁTOU ČASU


Nedávno jsem slyšela, že jsme průměrem pěti lidí, se kterými trávíme nejvíce času. Myslím, že toto platí i o lidech na sociálních sítích, které nejčastěji sledujeme. To, že je sledujeme, by nám mělo přinášet radost a inspiraci. A ne zbytečně strávené hodiny nad obrazovkou displeje. A tak bych vám v dnešním článku chtěla představit lidi, kteří mi nějakým způsobem pomáhají a inspirují mě udělat si život krásnější…

Shy Artist

Jako první bych vám chtěla představit, podle mě, nedoceněnou tvůrkyni, a tou je Pavla Šebková, která vystupuje na YouTube pod přezdívkou Shy Artist. Zabývá se převážně duchovními tématy. Ukáže vám cestu, jak se nad každodenními věcmi zamyslet trochu jinak a trochu hlouběji, a tím i zhodnotit, jestli pro vás nemají nějaký důležitější význam, než jim většinou kladete. Nově u ní najdete i řízené meditace, které vám dokáží pomoct od každodenního stresu. Její komunita na YouTube je milá, skromná a otevřená, nikdo se nesnaží shodit názor někoho jiného. 

A také maluje, fotí, píše už druhou knížku, a tak i na jejím Instagramu najdete mnoho inspirace.

Ester Starling

Snad ta nejrozmanitější osůbka, kterou jsem ráda, že můžu poznávat alespoň prostřednictvím internetu. Je to tvor tvořivý. Má nadhled a obrovské množství vědomostí, o které se s lidmi dělí. Zabývá se duchovními tématy, udržitelností, thrift hauly, ale také nechává nahlédnout do věcí, které tvoří, takže o inspiraci se nemusíte bát.

Weef’s World

Jako třetí vám představuji Weef, u které najdete od každého něco. Převážně sdílí vlogy z cest, cestovatelské tipy, videa o zero waste a ekologii. V neposlední řadě vydává podcasty se zajímavými hosty ze všech možných odvětví. Prostřednictvím jejích videí se toho můžete hodně dozvědět, a to i o tématech, o kterých se jen zmíní.

Poslední dvě tvůrkyně jsou ze zahraniční a asi jejich sledování nebude pro každého. Chtěla bych vám představit dvě úžasné ženy, které sdílí svoji cestu mateřstvím. 

Allie Brooke

Tato youtuberka přidává na svůj kanál vlogy, ve kterých ukazuje, že to, že už je mámou, neznamená, že se nepotýká s problémy spojenými s dospíváním. A pokud někdy máte pocit, že jste na dně, dokáže vám dodat sílu prostřednictvím jejího otevřeného povídání. 

Jelian Mercado

Na Jelianině kanálu najdete vlogy z každodenního života, ale také hauly a beauty tipy. Její přístup k životu vás donutí brát ten svůj s větší legrací a lehkostí. U jejích vlogů se zasmějete a odpočinete si.

Doufám, že jste u nějakého autora našli inspiraci. Koho rádi sledujete vy?


Linda Rupertová

Holka, před kterou se teprve otevírá svět. Nejradši by byla všude a vyzkoušela všechno právě teď. Prostě blíženec s větší úchylkou na psaní, focení, jógu, zvířata, ekologii a mnoho dalšího. A také věčný snílek. Nejradši bych světu přinášela úsměv a zamyšlení v podobě mých článků.

1 comment

  • Popravdě? Název článku vůbec odpovídá obsahu…nebo to má někdo opravdu tak hrozný život a považuje za užitečné dívat se na hauly a každodenní vlogy? wtf? Čekala jsem, že tady budou tvůrci jako třeba Michal Šopor a podobní, kteří mají opravdu kvalitní a užitečný obsah, ale tohle?

Follow us

Don't be shy, get in touch. We love meeting interesting people and making new friends.

Most popular

Most discussed

X