Podle předchozích dvou článků to vypadá, že Tinder je jedno velký špatný a měli byste se mu vyhnout minimálně velkým obloukem. To by byla ale velká chyba. Protože byste:

  1. Přišli o zábavu
  2. Přišli o jednu z možností prokrastinace
  3. Přišli o šanci potkat někoho, s kým si budete (fakt) rozumět

Ano, světě div se, je to možné! I já už jsem ztrácela naději a víru v lidstvo, ale pak to přišlo. Jeden superlike, jedna propsaná noc a jedna domluvená schůzka. Prosím vás, nepředstavujte si Pana Božského (jsme na Tinderu, tak co bychom chtěli), přišel pozdě, a navíc měl strašnou voňavku, ale já chtěla víno a furt jsem doufala, že to třeba nebude tak strašný. Nevím, jestli to bylo tím vínem, ale tak strašný to nebylo, ve skutečnosti to bylo docela dobrý. I když! Dám vám jednu dobrou radu (nemáte zač): Nikdy, jakože NIKDY nechoďte na první schůzku do kina. Ani když předtím jdete na procházku nebo třeba na skleničku. Ne, ne a ještě jednou NE. Protože pak sedíte 2 hodiny (v lepším případě, v tom horším rovnou 3) vedle člověka, kterýho neznáte, přemýšlíte nad tím, co by se mohlo stát a analyzujete vaší dosavadní konverzaci. Takže kino prostě ne.

No, i když jsme šli do kina, na druhou schůzku došlo a vlastně i na třetí, čtvrtou, pátou… Jak tahle Tinder storka dopadne fakt netuším, ALE řeknu vám jedno. Na Tinderu nejsou jen úchylové, divnolidi a kombinace těch dvou. Začínám být docela sentimentální, takže zpátky k jádru pudla.

Jak poznat, že neztrácíte čas?

  1. Než se pustíte do vztahu s Tinderem, ujasněte si, co od něj vlastně očekáváte. Hledáte ONS? Otce svých dětí nebo jen kamaráda (s výhodama)?
  2. Jakmile konverzace začíná smajlíkem, ahoj nebo ahoj, jak se máš, klikněte na ZRUŠIT PROPOJENÍ, věřte mi, poděkujete mi.
  3. Pokud měříte například 179 cm (ehm), než půjdete s někým na schůzku, zjistěte si, že neměří třeba metr šedesát, ušetříte si jeden velkej trapas (není zač).
  4. Vyčerpali jste zdvořilostní témata a teď očima hledáte nouzový východ? Najděte ho, utečte a už se nevracejte.
  5. Píše vám od první schůzky každou minutu, bombarduje vás telefonáty a veškerý svůj volný čas chce trávit jen s vámi? Run, Forest, run!!!

Tak to bychom měli. Tinder naistalován, vyzkoušen, odinstalován. Jak to dopadne, je ve hvězdách (Terezo, ty poeto). A teď, když jsem vám tu vyklopila všechno o mé zkušenosti, by mě zajímaly ty vaše! Takže sem s nima, ať se taky jednou pobavím na cizí účet!


1 COMMENT

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here