Bloggers RE

JAK JSME HLEDALI NÁRAMKY Z PŘÍRODNÍCH MATERIÁLŮ + SOUTĚŽ O SLEVU


Autor: Šárka, find-joy-in-the-ordinary.blogspot.cz

Najít náramky, které by se nám líbily, je trochu oříšek.

Už je to víc jak rok, co jsem začala pokukovat po náramcích z minerálních kamenů. Můj první byl s růženínem. Kamínky byly nasekané a ty mi připadaly mnohem krásnější, než ty kulaté. Časem se mi bohužel začali lámat a náramek se zmenšoval.

Nakonec jsem se po dlouhém hledání na internetu zamilovala do těch kulatých. Jsou i praktičtější, nelámou se a musím říci, že jsou i hezčí.

Ovšem já musím mít vždy něco extra, a tak jsem hledala někoho, kdo by mi udělal náramky podle mého přání. Zamilovala jsem se do růženínu, křišťálu a howlitu. Tahle kombinace vypadá totiž nádherně. Zárověň jsem chtěla, aby korálky byly malé, náramek byl jemný a působil žensky. A tak mi nezbylo nic jiného, než si nechat udělat náramek na míru.

Po několika měsících jsem si řekla, že by takový náramek mohl mít i Ondra. Dříve jeden náramek nosil, ale ten se mu roztrhl, a proto jsem mu jeden sekaný koupila. Bohužel barva vypadala úplně příšerně, takže nakonec tento náramek skončil v autě na řadící páce.

O měsíc později se mi ozval Vašek ze stránky dresender.cz, který mi nabídl vouchery do tomboly na náš maturitní ples. Samozřejmě jsem neodolala a souhlasila jsem s jeho nabídkou. Domů mi přišli už krásně zabalené, takže jsme s nimi neměli vůbec žádnou práci.

V den maturitního plesu (článek o tomto nejkrásnějším dni bude později) mamča vyhrála rovnou dva vouchery. Jeden jsem dostala já, a tak jsem hned Ondrovi řekla, ať se podívá na jejich stránky, že by se mu tam mohl nějaký zalíbit. Vím, že má raději tmavší barvy a dřevo. Vybíral si dlouho, ale nakonec ho zaujaly dva. Jeden s lávovým kamenem a druhý je z cypřišku.

Jakmile se mi náramky dostaly do rukou, nestačila jsem se divit. Byly zabaleny v krásné krabičce a vypadaly nádherně. Plus dávám také tomu, že korálky jsou navlečené na dvojité gumičce, takže náramek je pevný. Také se mi líbí nerezová kulička uprostřed, která nedělá náramek tak sjednocený.

Teď už je Ondra nosí na ruce a já jsem ráda, že se mu líbí. 🙂

Závěrem bych chtěla vyhlásit soutěž o 20% slevu na tyto náramky ze stránky dresender.cz. Stačí mi, když mi do komentářů napíšete, jaký náramek by se vám líbil, nebo jestli se o náramky z přírodních materiálů zajímáte. Na konci komentáře mi také napište váš e-mail, abych se vám mohla později ozvat. Vítěze vyhlásím 18. března.


Přidat komentář

Instagram @bloggersre

Náš Instagram