Komunita online tvůrců

JAK OŽIVIT OUTFIT

0 0

Autor: Dennie, dennielife.wordpress.com

Zdravím všechny, kteří dneska večer zavítali na můj blog. Dneska bych Vám ráda napsala, jak můžete oživit svůj outfit…

5 T I P Ů  J A K  O Ž I V I T O U T F I T 


V dnešní době se spíše střetávám s lidmi, kteří nosí rádi neutrální barvy jako je černá/bílá/šedá, protože se v tom prostě cítí dobře a asi bych se k nim mohla přiřadit i já, protože většinou barvy moc nenosím. Myslím tím ty výraznější barvy.


Když máte na sobě nějaký outfit, který se řadí spíše k těm „co si rychle vzít na sebe“ 😀, co ho takhle oživit nějakým NETRADIČNÍM DOPLŇKEM, jako jsou například tyto ponožky s mašlemi… já jsem si je zamilovala, tyhle bílé mám z Calzedonie. Samozřejmě, že jsem si ještě objednala černé.

Krom síťovaných ponožek, které jsou fakt MUST HAVE 2017, jsou skvělé i síťované silonky, které můžete dát například pod boyfriend jeany a vypadá to moc super.

Co spatřuji jako dokonalé oživení outfitu a vašeho já, jsou rozhodně výrazné rty. RTĚNKA je základ. Kolikrát se obléknu, outfit se mi moc líbí (no jasně, že se ti líbí, přece bys nešla v něčem, co se ti nelíbí, achjo…) , ale je zde takové malé ALE, co se mi nelíbí. Stačí vybrat rtěnku a můžeme jít.

(Fotka je z podzimu, abyste si nemysleli, že teď chodím v kožených kalhotech 😀, i když denně se střetávám s lidmi, kteří jsou tak prapodivně oblečení, že mi to rozum nepobírá 😀 😀 😀…)


Když už máte rádi ty černé nebo neutrální barvy, zkuste outfit oživit nějakou výraznější kabelkou než černou s barvou. Co takhle něco křiklavého nebo se vzorem? Není to daleko hezčí, než kdybych měla v ruce OPĚT černou kabelku?

Výrazný vršek. Strašně se mi líbí, když mám černé kalhoty, černé/bílé boty, černou kabelku (no, kdo by to čekal, že si zase vezmeš černou…) a outfit rozbiju nějakým výrazným tričkem, které zaujme na první pohled 🙂… a když ne výrazným tričkem, tak VISIBLE BRA, ale o té v dalším článku.

Mějte se krásně a #BeHappyAlways dennie :*


Leave A Reply

Your email address will not be published.

X