Bloggers RE

JAK TO FUNGUJE?


Registrace

Registrovat na našem webu se může úplně kdokoliv. Po registraci, která je naprosto rychlá a jednoduchá, bude tvůj profil námi schválen. To může chvíli trvat, jelikož vše děláme ručně, což je jedna z věcí, na kterých si v celém našem projektu zakládáme.

Jak pro nás začít psát?

Pokud chceš, aby se na našem webu začaly objevovat tvé články a my je následně sdíleli na sociálních sítích, čímž ti zajistíme propagaci, díky které získáš nové sledující, musíš splňovat následující jednoduché podmínky:

  • články, které k nám nahraješ, budou napsány jen pro náš web
  • pokud článek bude obsahovat fotky, půjde o fotky nepodléhající autorským právům (ideálně tvé vlastní) a v dostatečné kvalitě

Pokud si myslíš, že podmínky dokážeš splnit, není nic jednoduššího, než nám na email info@bloggersre.com poslat pár řádků o sobě, svých zájmech a tématech, odkaz na svůj blog a jeden ukázkový článek včetně fotek. V případě, že se nám článek zalíbí, obratem se ti ozveme, přidělíme tvému profilu na našem webu práva přidávat články a ty můžeš začít tvořit. 

Co když to nevyjde?

Existuje samozřejmě bohužel i možnost, že usoudíme, že ještě nenastal tvůj čas rozšířit řady našich blogerů. V takovém případě se ti samozřejmě ozveme taky a pošleme ti naše tipy, co by se dalo zlepšit. Ty pak nemusíš zoufat, ale naopak to ber jako motivaci se zlepšovat a posouvat dál.

Jaký je harmonogram webu?

Každou středu a sobotu vycházejí na našem webu rozhovory. Zbytek týdne nabízí prostor pro tvou vlastní tvorbu. Poté, co je článek autorem odeslán ke schválení, se dostává do rukou naší šéfredaktorky. Ta provede případnou jazykovou korekturu a článek naplánuje na některý z následujících dnů tak, aby se autoři spravedlivě vystřídali a dostali každý takový prostor, jaký si zaslouží. Ne podle počtu sledujících, ale podle počtu a kvality článků, které k nám přidají. Jednou za čas dostane některý den na webu prostor náš vlastní článek v podobně reportáže z nějaké akce apod.


Instagram @bloggersre

Náš Instagram

X