JAK TO FUNGUJE?


Po registraci, která je naprosto rychlá a jednoduchá, bude tvůj profil námi schválen. To může chvíli trvat, jelikož vše děláme ručně, což je jedna z věcí, na kterých si v celém našem projektu zakládáme. Jakmile se tak stane, můžeš přidat svůj článek. Tak učiníš po přihlášení do administrace po kliknutí na tlačítko „vytvořit příspěvek“. Abychom ti usnadnili práci a zároveň i ty nám, stačí když vyplníš titulek a místo textu článku přidáš odkaz na něj na svém blogu. O vše ostatní už se postaráme my. Aby šance všech blogerů a blogerek byly stejné, je limit omezen na 1 článek od každého týdně. Nepřidávej proto článků víc a počkej na další týden.

Každý pátek ve 13:00 zveřejníme na webu anketu s odkazy na články, které k nám byly přidány od čtvrtka do středy. Tím ti zajistíme nejen nové návštěvníky na blog, ale i možnost, aby se právě tvůj článek objevil na našem webu a dostal exkluzivní prostor během jednoho celého dne. V anketě může hlasovat úplně kdokoliv a poběží do sobotní půlnoci. 5 článků, které se v této anketě umístí nejlépe, zveřejníme na našem webu během následujícího týdne a každý z nich zpropagujeme na všech našich sociálních sítích s tisíci fanoušků i v blogerských skupinách na Facebooku.

Tento proces se každý týden opakuje. To znamená každý týden možnost pro všechny, aby se odkaz na článek na jejich blogu objevil na našem webu a zároveň, aby právě jejich článek byl jedním z 5 vítězných.

Jak psát články a publikovat  posty?

Je to velmi jednoduché! Přihlásíš se, klikneš na přidat nový článek, nadepíšeš nadpis článku a do textu přidáš odkaz na svůj článek. To je vše!

Jak správně vyplnit svůj profil?

V nastavení profilu si můžeš změnit nick, pod kterým se budou tvé příspěvky zobrazovat (doporučujeme jméno blogu), také můžeš změnit své heslo a přidat odkaz na svůj blog a odkazy na své sociální sítě jako Instagram, Facebook, Youtube apod… Můžeš do popisku napsat něco málo o sobě a můžeš si také pomocí služby Gravatar přidat svou fotku.

Zde najdeš Gravatar a jak nahrát svou fotku, postupovat můžeš podle videonávodu.

Pokud máš jakékoliv dotazy, napiš nám na email: info@bloggersre.com