JARNÉ TRENDY, KTORÉ MUSÍTE MAŤ?!


Autor: Iveta Horvathova-Kopernicka, donnaiveh.com

Jar! Jedno krásne ročné obdobie, ktoré nám okrem viac slnečných dní, prináša aj „živší“ šatník. Ja sa priznám, že práve na jar, rozmýšľam viac vo farbách. Vyberám odvážnejšie farebné kombinácie, nosím pestrejšie odtiene a moju obľúbenú čiernu farbu, pomaly, ale iste odkladám do úzadia. Asi na mňa tie slnečné lúče naozaj pôsobia. 🙂

Photo & Video Roman Kopernicky

JARNÉ TRENDY

Tak ako každá sezóna, aj táto má svojich favoritov. Ako každý rok, aj tento rok je jar v znamení farieb, kvetov a potlačí. To je jednoducho klasika, ktorá sa opakuje stále. Sú však veci, ktoré sa rokmi vracajú späť a obmieňajú sa. V dnešnom príspevku by som vybrala tie módne trendy, ktoré sa mne zapáčili túto sezónu. Prosím, majte na pamäti, že keď je niečo trendy, to ešte neznamená, že to musíme silou mocou mať! Skúste v trendoch nájsť samých seba, aby váš šatník obsahoval iba také kúsky, ktoré chcete nosiť, viete nosiť a hlavne budete nosiť.

P.S. Video je BONUS 👇

Zvonové nohavice

Nosila som ich na základnej škole a myslela som si, že som najväčšia „čajka“. Potom prišli úzke rifle, ktoré keď som uvidela, hneď som povedala: „Tak toto ja určite nosiť nebudem.“ 😀 Veruže koľko ich mám v šatníku dnes? Som rada, že denimová vlna medzi seba pribrala opäť zvonové nohavice, a úzke slim rifle idú pomaly do úzadia. Tieto skrátené nohavice nie sú asi pre každého, ale podľa mňa je to zaujímavý a nevšedný kúsok!

Pastelové sako

Pastelové farby vo všeobecnosti idú túto jar ako teplé rožky. Či už sa vám páčia celé nohavicové kostýmy, alebo máte odvahu nosiť kúsky iba jednotlivo, hlavne ich noste! Moje levanduľové sako dám dole asi až v zime. 😀 Táto farba sa výborne hodí k bledej rifľovine, čiernej alebo béžovej farbe. Čo na to hovoríte? Môže byť?

Kockované sako a nohavice

Presne ten prípad, kedy kociek nie je nikdy dosť! Už na jeseň sa nám pomaly ale iste vtierali do pozornosti a kľudne ich môžete mať na muške aj na jar. Ja by som vzorované sako kombinovala napríklad s červenými šatami a teniskami. Do ruky by som si zobrala sieťovanú tašku na všetko potrebné a hor sa do parku na piknik!

Pásiky

Tie sú kapitola sama o sebe. Stále sú tu a stále tu budú. Je tu vôbec niekto, kto nemá nič pásikavé v skrini? Tentokrát sa môžete stretávať nielen s bieločiernou klasikou, ale aj s farebnými kombináciami, na ktoré ste možno predtým nemysleli. Áno, v tomto outfite som ešte zalovila do čiernej farby, ale v ďalšom #jarnom článku sa už viac osmelím. Sľubujem!

Priatelia, ktoré kombinácia sa vám páči najviac?

Máte niečo z tohto výberu vo vašom šatníku?


ZANECHAT ODPOVĚĎ

Vlož prosím svůj komentář
Tvé jméno