Autor: Simona Dubravova, liveinfoxworld.blogspot.sk

Už nejaký ten čas nepíšem len na jednu tému, ale snažím sa spájať krásu a módu dokopy. Veď napokon, tieto dve oblasti k sebe patria. Nechcem sa radiť do žiadnej kategórie, pretože obe sú mi blízke. Pod pojmom krása si nepredstavujem len líčenie, no celkovú starostlivosť o pleť. Tomu nasvedčujú články, ktoré najčastejšie píšem. Musím sa priznať, že aj keď sa líčim veľmi rada, zostávam väčšinou verná jemnému make-upu, a teda farebné kreácie u mňa nenájdete. Našťastie pre mňa, hitom tohto roka je práve jemné a prirodzené líčenie. A tu už by som mohla snáď povedať niečo aj ja.

PRIRODZENÝ MAKE-UP LOOK

použité produkty

DOKONALÉ OBOČIE

Pri tomto líčení som sa zamerala predovšetkým na výrazné a upravené obočie. Použila som farbu na obočie Paradise Pomade Exatic v 104 Brunette. Vyzerá prirodzene, dobre sa s ním pracuje a farba je pekne výrazná. Precízny štetec, ktorý je súčasťou šikovného balenia mi veľmi uľahčil prácu a bola som milo prekvapená, pretože väčšinou takéto štetce nie sú dobré. A navyše, to balenie je nádherné. Ja som na pekné obaly vysadená, a teda nedalo mi to nespomenúť.

PRIRODZENÉ FARBY

Na oči som použila paletku Color Riche La Palette Nude, ktorá ma presne také jemné odtiene, ktoré využijete jednak na denné líčenie, ako aj na výraznejšie večerné. Pigmentácia je dobrá a obsahuje nie len matné, ale aj perleťové tiene. Pre mňa ako stvorená aj veľkostne, aj farebne.

PERFEKTNÉ OČNÉ LINKY

Nakoniec som sa rozhodla aj pre očné linky v pere Tatto Signature. Odkedy som sa s nimi naučila pracovať, nepoužívam žiadne iné. Hrúbku linky si viete korigovať tlakom, teda ak chcete jemné linky, ťaháte jemne a ak máte chuť, naopak, na hrubšie, pritlačíte na očné viečko. Farba je sýto čierna a pracuje sa s ňou perfektne.

RIASY AŽ DO NEBA

Predlžujúca riasenka Paradise Exatic si ma získala už pri prvom nanesení. To, čo sľubuje splnila a riasy krásne predĺži. Nerobí hrčky ani sa nedrolí, no po celom dni sa jemne otláča na spodné viečko. Aj napriek tomu ju radím k tým lepším.

JEMNÉ LÍČKA

Čerešničkou na torte sú už len líčka. Tu som siahla po lícenke Le Blush v odtieni 165 Rosy Cheeks Blush. Netreba to moc preháňať, farba je pekne výrazná. Nie som moc na takéto “rosy” odtiene, ale tieto mi sadli a vyzerajú prirodzene.

SÚŤAŽ

o zájazd do Cannes

Ale mám tu niečo aj pre vás moje milé čitateľky. Určite viete, že v Cannes sa začal filmový festival. L’Oreal Paris ako oficiálny partner festivalu pripravilo súťaž o zájazd do Cannes v hodnote 1180€.  Vytvorili 4 hviezdne looky priamo od hviezd z červeného koberca a inšpirovať sa môžete aj vy! Produkty z každého looku kúpite o 20% lacnejšie a zapojíte sa tak aj do žrebovania.

AKO SÚŤAŽIŤ?

Stačí si kúpiť aspoň jeden produkt z Cannes lookov od L´Oréal Paris s 20 % zľavou.

Ja som sa inšpirovala a vytvorila PARADISE LOOK, ktorý sa nesie v znamení jednoduchosti. Ďalšie balíčky nesú názov Extreme resist look, True match look a Wake Up & Glow. Ktorý je ten váš? Tak čo, zapojíte sa?

Ak ste sa dostali až sem, veľmi pekne vám ďakujem za prečítanie a budem veľmi rada, ak sa somnou podelíte o to, či sa vám takéto jemné líčenie páči alebo naopak, ste za výraznejšie? Zapojíte sa do súťaže?

Odporúčam Vám sledovať aj moju FB stránku, aby vám neunikli žiadne novinky a súťaže. Viac fotiek a súťaže nájdete aj na instagrame @s.dubravova.

Majte pekný zvyšok dňa! S.


LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here