Bloggers RE

JEN TO NEJLEPŠÍ DO ROKU 2021 PŘEJE BLOGGERS RE


Milí čtenáři,

rok 2020 byl náročný, plný neočekávaných událostí, které zastihly nepřipravené úplně všechny z nás.

Nám v BloggersRE se i přesto podařilo nejen se držet naší vize o podporování, propojování či edukování všech online tvůrců a influencerů bez rozdílu, ale i realizovat několik nových projektů. Každým naším projektem se naši vizi snažíme vždy posunout ještě o kousek dál.

  • Na počátku roku jsme na základě poptávky našich sledujících spustili e-shop s Lightroom presety. Měli jsme a máme velikou radost z toho, že se e-shop podařilo spustit úspěšně a naše presety dnes dělají radost stovkám spokojených zákazníků.
  • V průběhu celého roku jsme pracovali na knize (NE)JSEM INFLUENCER. Na začátku prosince se nám podařilo po 30 dnech úspěšně dokončit crowdfundingovou kampaň, díky které kniha v příštím roce spatří světlo světa. V prosinci jsme také spustili předprodej knihy na našem e-shopu.
  • Na našem webu jsme během roku 2020 zveřejnili 212 článků našich redaktorek a redaktorů a 106 rozhovorů se zajímavými a inspirativními lidmi.
  • Na našem Instagramu @bloggersre jsme kromě sdílení klasického obsahu do feedu a stories, kterým se snažíme podporovat, realizovali nejednu challenge, která vyvolala vlnu inspirace.

Děkujeme za veškerou přízeň projevenou BloggersRE v roce 2020, který by se dal nazvat jednou velkou lekcí, pro nás pro všechny. Do roku 2021 bychom Vám i nám rádi popřáli, abychom si z této lekce dokázali co nejvíce vzít a abychom našli co nejvíce síly a odhodlání udělat si i přes všechny překážky rok 2021 ve všech směrech co nejlepší.

Za celý tým BloggersRE Deni Hartmannová, šéfredaktorka


Bloggers RE

Máš blog, Instagram nebo YouTube? Jsme platforma, která spojuje online tvůrce a influencery z Česka a Slovenska. Přidáš se taky?

Přidat komentář

10 TIPŮ, JAK VYLEPŠIT SVŮJ INSTAGRAM A SPOLUPRACOVAT SE ZNAČKAMI