Bloggers RE

KABELKY


Kedysi boli kabelky našou nevyhnutnou časťou, ktorá vzbudzovala u ľudí dojem elegancie, luxusu a ženskosti. Dnes však kabelku považujeme za doplnok, ktorý môže vyvolať rôzne dojmi. Aj dojmi nevkusu, hnusu a lacnosti. Zatiaľ čo boli kabelky v minulosti v jednoduchých farbách a obdlžníkovom tvare dnes natrafíme na kabelky plné farieb, tvarov, vzorov a materiálov.

Pri zostavovaní oblečenia pre minulý článok som natrafila na stránku SHEIN, ktorú určite všetci poznáte. Nájdete tam prakticky všetko na zostavenie vášho outfitu či dokonca celého šatníku. Ja mám s touto stránkou dobré skúsenosti, takže preto mi nedalo a vyhľadala som aj tam zopár kúskov pre minulý článok. Keď som však hľadala vhodné kabelky ostala som prekvapená a ohromená ich výberom. A vtedy ma napadla jedna vec. Žijeme vo svete kde kabelka nemá pomôcť žene vyzerať sexy, elegantne a žensky ale vo svete kde kabelka upúta pozornosť a spôsoby v ľuďoch nechuť alebo obdiv. Je málo žien ktoré nechcú pôsobiť žensko ale zase je málo žien ktoré sa neboja vyjsť do ulíc aj s tou najdivokejšou kabelkou vo svete.

1. SHEIN // 2. SHEIN // 3. SHEIN // 4. SHEIN // 5. SHEIN // 6. SHEIN // 7. SHEIN // 8. SHEIN // 9. SHEIN // 10.SHEIN //11. SHEIN // 12. SHEIN

V Amerike, Anglicku a vo vyspelých krajinách je takých žien plno. No čo Slovensko a Česko? Koľko je Vás takých ktoré by ste vyšli s takouto kabelkou do ulíc? Ja áno pretože som extravagantná. No čo vy? Ako veľmi Vám záleží na názore druhých?

zdroj: pinterest.com

Pre malú inšpiráciu extravagantnosti som Vám zopár vybrala. Posúďte teda sami či ste odvážna alebo šedá myška, ktorej osobnosť sa odvíja od názoru druhých.

Tak čo ste myšky alebo odvážne nezávisle ženy?


Přidat komentář

Instagram @bloggersre

Náš Instagram