KÁVOVÝ SPECIÁL III LIBEREC / MIKYNA POINT


Autor: Dennie, dennieslife.wordpress.com

O M Ů J B O Ž E …

Kdo se se mnou do Liberce chce přestěhovat? Nehlaste se všichni 🙂😀… V Liberci jsem byla už kolikrát, ale asi jsem si nikdy nevšímala toho, jaké to tam je. Já jsem si to tam zamilovala a normálně přemýšlím o tom, že místo Prahy budu posílat životopisy právě sem. Ono už je vlastně jedno, pokud se máte stěhovat, tak jaké město zvolíte, hlavně aby se Vám tam líbilo a aby Vás práce bavila.


Předem, než jsme jeli do Liberce, tak jsme si zjistila, do jaké kavárny zajít. Několikrát mi přišel tip „MIKYNA POINT“, takže jsem měla jasno hned.

Malá a útulná kavárnička, kterou v Liberci musíte navštívit! Ovšem docela plno a všude rezervace. Měli jsme štěstí, že se uvolnil jeden stůl, na kterém byla stejně za hodinu rezervace. A proč tak plno a samá rezervace? Nejedná se pouze o kavárnu, zde si můžete dát i něco dobrého k obědu. Hlavně zdravého, takže žádný smažák tu nečekejte :). Já bych se tu naobědvala hned, ovšem bylo to tři proti jedné, takže jsem měla smůlu 😀…


Objednala jsem si latté a k tomu čokoládový cheesecake. Na výběr toho měli dost a vůbec jsem nevěděla, co si dát. Dokonce měli i tousty s avokádem, které tak miluji. Nakonec jsem stejně zvolila dortík, protože nás čekal oběd, takže avo toust někdy příště a doufám, že co nejdřív.

Latté mi přišlo dost slabé. Jasně, já vím, že tam je minimum kávy, ale tady mi přišlo mega slabé, ale i tak jsem si ranní kávičku vychutnala… kafíčko bylo opět malinké, takže jsem se třikrát napila a bylo po něm. Asi bych si už měla zvyknout, že ne všude mi donesou tak velké latté, jako ve Starbucksu 😀… a ten čokoládový cheesecake? #NoWordsNeeded!!! Lepší jsem nikdy neměla :).

Processed with VSCO with a5 preset

Ps: mají tam boží lustr.

(5. května 62, Liberec)


Dalším výlet byl výlet do Ústí nad Labem, kde jsem si vyhlédla jednu kavárničku, ve které se mi také moc líbilo. Brzy se můžete těšit na článek. Mám tu mezi Vámi také nějaké milovníky kávy?! Jakou kavárnu doporučujete navštívit? 🙂

Mějte se krásně a #BeHappyAlways dennie :* 


ZANECHAT ODPOVĚĎ

Vlož prosím svůj komentář
Tvé jméno