Autor: Dennie, dennieslife.wordpress.com

Ahooooj. Po dlouhé době Vás zase vezmu do nějaké kavárny. Dneska konkrétně do kavárny COFFEE ROOM v PRAZE 🙂…

Měla jsem docela hektické dopoledne, vlastně celý den, to jste určitě zaregistrovali na mém instagramu, no a tak jsem si řekla, že si skočím někam na kafčo zlepšit náladu, než budu pokračovat na další schůzku. Napadlo mě, že zajedu do Coffee room, kam všichni chodí na avokádové tousty a já je chci prostě ochutnat, ALE…

Po chvilce bloudění v Praze jsem dojela do kavárny, těšila jsem se, jak si dám kafe a k tomu domácí limonádu a avotoust. ALE… kvůli mému bloudění jsem přijela pozdě a tousty dělají jen do dvanácti, aaaach. Byla jsem naštvaná, protože už minule v Liberci jsem si avotoust nedala (děláš, jako kdyby sis je doma nedělala skoro denně 😀). Ale tak určitě mě chápete, že?! Tak doufám, že napotřetí si je už někde dám.

Docela mě udivovalo to, že je to tak malá kavárna a Vy si musíte chodit objednávat na bar. No nic, hodila jsem svoji mega těžkou tašku ke stolu a šla si objednat. Přísahám, že už si nebudu dávat latté a že začnu pít také něco jiného :D, protože to latté už je strašně moc ohrané!


No nic, objednala jsem si teda latté, domácí limonádu a šla si sednout. Za chvíli přišel čísník, kafe mi na stůl mrsknul bez jakéhokoliv „prosím“ a nebo „dobrý den“, protože se prostě odněkud vynořil.

Ani nevím, co bych k té kávě napsala, prostě klasické latté, které dostanete snad úplně všude. Sakra, musím si vážně začít dávat něco jiného. Nicméně bylo docela vařící, ale po vystydnutí chuťově dobré a POZOR i jsem se dočkala velkého hrnečku 😀… a limonáda? Tak tu mají výbornou. Můžete si dát buď jejich domácí anebo mi byla nabízena ještě nějaká v láhvi.


Co mě tedy na té kavárně štvalo, bylo to, že hudba řvala, jak kdybyste byli v nějakém baru. Kdybych tam s někým seděla, tak bychom se podle mě přeřvávali.

A já jsem se tam tak těšila. Ale tak třeba příště si spravím chuť s avokádovým toustem 🙂… jinak co se týče cen, tak na takovou známou kavárnu v Praze, kam chodí všichni, jsem platila za pití docela dost málo. Ovšem co se týče jejich snídaní vč. AVOTOUSTU, to už bylo poměrně drahé.


Jen taková malá vsuvka – poprvé jsem se setkala s baristou levákem :D. Určitě mě pochopí nejen baristi.

(Když tak čtu tuhle moji poslední větu, nevím, zda nezní úchylně 😀 😀 😀 ???)

Korunní 1208/74, 101 00 Praha 10


Vidíme se příště u dalšího článku, mějte se krásně a #BeHappyAlways dennie :*


LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here