Bloggers RE

KÁVOVÝ SPECIÁL VI / HIPSTER CAFES


Autor: Denisa Kořánová, dennieslife.com

CRRRR … právě Vám zvoní budík, ale ani za boha se Vám nechce z vyhřáté postele, ve které jste byli až doposud celý zakrytí. Budík zvoní podruhé a Vy už víte, že vstávat musíte, „když mně se taaaaak nechce, vážně musím“?! Připadám si, jak když jsem se vrátila o pár let zpátky v čase, kdy mě rodiče budili ráno do školky a mně se nikdy nechtělo vstávat. Ovšem, když mě rodiče budili krásnými slovy, bylo to daleko příjemnější, než ten odporný zvuk budíku, které slyšíte každé ráno a neslyšíte ho vůbec rádi.

Bohužel, dodneška se nic nezměnilo, sice jsem ranní ptáče, ale budík nebudu mít ráda nikdy. NICMÉNĚ … při pomyšlení, že si mohu dát čerstvou kávu a něco dobrého k snídani, mě vyžene z postele raz dva, navíc když víte, že Vám to někdo připraví a donese naservírované až pod nos. Ach ty kavárny, kde si můžete dát i něco na snídani a nemusíte se s tím dělat sami doma. Víte, že já si na snídaně potrpím, snídaně bych mohla mít místo oběda, místo svačiny a i místo večeře. Nevím, ale prostě jsou nejlepším jídlem během celého dne, no a nebo to bude tím, že jsem prostě nenažraná a jsem šťastná, že po té dlouhé noci si konečně můžu dát zase něco k jídlu 😀… ne, dělám si srandu. Ale snídaně jsou prostě nej, souhlasíte?

… miluji kávu, miluji poznávání nových kaváren a miluji vysedávání v nich, žádná novinka, teda ne že bych byla líná, že bych nic jiného nedělala, ale kde jinde si lépe popovídat se svou nejlepší kamarádkou anebo se svým potenciálním „bojfrendem“ :)?! Strašně mě baví  HIPSTER KAVÁRNY, a proto Vás do nich také vezmu.

CAFE FIN 

Tak tahle kavárna byla na mém bucketlistu kaváren ihned poté, co jsem se o ní dozvěděla na instáči. Náleží jí momentálně krásné druhé místo, hned po kavárně Styl & Interiér, která je úplným opakem těchto hipster kaváren. Vše je tak romantické a vůbec si nepřipadáte, že jste někde v centru Prahy. Jo a musím podotknout, že ani cenově Vám to tak nepřijde, což je super :), však se mrkněte na článek zde!  Zaslouží si Cafe fin vůbec druhé místo, když kafe bylo nic moc?! OVŠEM, ŽE ANO a víte proč?

… druhé místo si vysloužila kvůli tomu, že jsem nikdy nic lepšího k snídani neměla. Nikdy jsem neměla… jak to nazvat?! takový FOODGASM jako při téhle snídani. Fakt boží, takže kluci, přijímám pozvání na rande spíš někam na dobrou sladkou snídani a dobrou kávu, než na večeři :D. 

+ příjemně působící prostředí

+ dobré jídlo

+ velký výběr

+ mega dobré limonády

– nabídka, co se týče jídla mi přijde docela drahá

-dlouho jsme čekali a jídlo nám nepřinesli zároveň, což mi přijde docela blbé

– kafe mě zklamalo 🙁

A víte co?! I přes mínusové body sem zavítám znovu, znovu a znovu. A třeba příště bude i ta kávička dobrá :).

Processed with VSCO with c1 preset

COFFEE ROOM 

„Zahněte doleva, zahněte doprava, za sto metrů zahněte doprava, otočte se, VÁŠ CÍL JE VPRAVO“. Aneb ať žijí chytré telefony, které Vás navedou, kam chcete, ač se většinou jedná o zajížďku jednoho, dvou kilometrů. Přitom ta trasa je tak jasná, přibližně víte, kde se určité místo nachází a vy pořád kroužíte kolem něj, jak nějací supi a ne a ne dostat svou kořist 😀… tak nějak probíhala má cesta do Coffee roomu. 

+ skvělý interiér, ač moc malinký

+ výborná káva, limonáda totéž

+ super ceny

-málo místa

-strašně hlasitá hudba, což se mi u kaváren nelíbí, přišla jsem si jak v baru na diskotéce

-avotoasty jen do určitě hodiny 🙁

A jak jste na tom Vy? Objevujete také rádi nové kavárny? Do komentářů mi můžete napsat, jaké kavárny bych mohla navštívit, nemusí to být vyloženě kavárny v Praze, kdekoliv :)! Ráda si zase udělám někam výlet. Mějte se krásně a #BeHappyAlways dennie :*


dennie

Blázen, který neustále nakupuje, miluje módu, sport a psaní blogu :) ...

Přidat komentář

Instagram @bloggersre

Náš Instagram