KEJMY TATRANSKA DESIGN WEDDING DRESS EDITORIAL


Autor: Kejmy Tatranská, theworldbykejmy.blogspot.sk

Neviem, čo presne by som vám k tomu mohla napísať… Či niečo osobné ako to, že som ako malé dievčatko vždy snívala o organizovaní nádhernej veľkolepej svadbe plnej hostí, kvetín, dobrôt v ľúbeznom prostredí prírody a dokonalom princovi stojacím pod rozkvitnutým stromom, čakajúc so slžičkou na krajíčku. Ale v skutočnosti som si nikdy nepredstavila seba ako vyfintenú princeznú v perfektne bielych pannenských svadobných šatách… Alebo niečo veľmi povzbudzújuce, akou veľkou náhodou sa stali tieto jednoduché šatičky zo semestrálnej práce totálnym ‘must have’ kúskom každéj slečny, ktorá ich videla a vyskúšala?

Každopádne som šialene veľká romantická dušička, ktorá túži po každom jednom životnom gýči, totálne sladkom happiende a nesmrteľnom gentlemanovi po svojom boku… Keď sa tak zamyslím, tak nikdy som o sebe nepremýšľala ako o neveste. Nikdy som sa do toho nehrnula, ani si nepredstavovala seba ako žienku domácu. Predsa len som v znamení barana – nezávislá tvrdá hlava, ktorá nikdy nechce byť spútaná životom obmedzujúcim jej slobodu. Na druhu stranu som verné šteniatko s túžbou každého objímať a dať svoje srdce človeku, ktorý si to naozaj zaslúži. No rozhodnúť sa, čo v živote naozaj chcem, býva pre mňa občas naozaj ťažké. Vždy však v správnej chváli viem, ako sa rozhodnúť a ak príde ta chvíľa obliecť si (jedny z mnohých) bielych šiat, aj keď tie moje určite biele nebudú, budem to vedieť z hĺbky svojho srdca. Že život, z ktorého na prvý pohľad niet úniku, otvára možnosti neobmedzej slobody z iného pohľadu, plnej chvíľ s človekom, ktorý sa stane súčasťou polovice mojej malej zasnenej dušičky.

Inak, keď už vravíme o šatách, biele na fotografiách sú mojim výtvorom. Ručná práca, ktorú si zamilovalo veľké množstvo dievčat, ako aj Photographka, ktorej som ich požičiala na toto nádherné fotenie! No to nie je všetko, nakoľko sa v mojej práci rady fotia aj iné slečny a tak som sa rozhodla vám väčšinu tých fotiek z týchto spoluprác ukázať, takže sa máte určite na čo tešiť! Pridávam vám tématickú pieseň a prajem vám veľa šťastných životných rozhodnutí, či už v šatách alebo bez nich!

CLOTHES : KEJMY TATRANSKA DESIGN / @kejmy.tatranska.design
MODEL : Kristýna Mikolašková / @k_mikolaskova
MUA : Anežka Straková / @str_a_nez
PHOTOGRAPHER : Photographka / @photographka


LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here