Bloggers RE

KEJMY’S 24TH BIRTHDAY


Autor: Kejmy Tatranská, theworldbykejmy.blogspot.sk

Posledné tri týždne som sa nezastavila. Nezdržala som sa na jednom mieste veľmi dlho a utekala zas do iného kúta sveta… Nestihla som poriadne osláviť ani svoje nedeľné narodeniny a tak som si včera kúpila jablkoý koláč, krásne malé sviečky a obľúbenú jablkovú šťavu lisovanú za studena a naliala som ju do úžasného poháriku so slamkou, ktorý môžte nájsť na Albi.cz. Tortičku som ozdobila krásnymi a nesmierne chutnými medovníkmi od Medovníky MD – Komjatice, ktoré vyrába šikovná maminka mojej úžasnej spolubývajúcej! Oslávila som to sama pri najnovších častiach Simpsonovcov… Ak vám to zneje depresívne, tak naozaj nebolo. Bola som rada za vytúžený relax v teple mojej postielky, s dobrotami a niečím, čo pozerám naozaj rada! Mala som chvíľu len pre seba, na oddych po náročných dňoch, na premýšľanie o živote, svojom živote, veku, ktorý som dosiahla… Áno, oslávila som 24. narodeniny. Vek, ktorý bol pre mňa zlomový. Nič sa jeho príchodom samozrejme nezmenilo a stále som ten zasnený extrovertný introvert, ktorý netuší, kam ho nohy zanesú a osud zavedie. No, ako mladé naivné násťročné dievčatko plné ideálov, som si vždy predstavovala 24-ročných ľudí ako ľudí s presným cieľom, s ukončenou vysokou školou, naplánovanou svadbou, vysnenou prácou… Jednoducho ľudí vo veku totálnej dospelosti. A tak tu sedím a premýšľam nad tým, ako môj život k tomu absolútne nesmeruje…

A opäť vám vravím, že to neberiem vôbec pesimisticky! Pretože môj život je síce s časti mierna depka, jemne bezvýznamný a totálne chaotický, ale je môj a všetko, čo som doteraz zažila, neľutujem a nikdy nebudem! Pretože žijem život plný prekvapení, život plný skvelých ľudí, život plný toho, čo milujem a koho milujem! Jediné, čo by som možno zmenila je ten naivný pohľad môjho mladšieho ja, ale… V konečnom dôsledku nebyť jeho, nie som tým, kým som teraz a nesmerovala by som tam, kam smerujem. A verím, že môjmu o rok staršiemu ja, či môjmu o 10 rokov staršiemu ja budem takto písať a premýšľať nad tým, ako bol tento vek krásne bezstarostnný, stále plný nádeje a odhodlaní žiť naplno!

Tak si prajem len ďalšie optimistické vyhliadky a šťastie, ktoré by nemalo nikomu chýbať! A keďže sa rada delím, na mojom instagrame máte GIVEAWAY o obrovský balíček plný skvelých vecičiek, v ktorom sa nachádzajú aj dva chutnučné medovníčky, ktoré do súťaže s láskou venovali! Nezabudnite naň mrknúť, pretože aj keď mám narodeniny ja, darček poputuje niekomu z vás! Už si len pustite moju novú obľúbenú pieseň a strávte tento nádherný deň v pozitívnch myšlienkách na to, že každý vek je krásny a v živote nás čaká len dobré, ak tomu budeme veriť!

PHOTOS BY : Kejmy Tatranská / @lady_kejmy


THE WORLD BY KEJMY

lifestyle, fashion, diy a beauty blogerka Kejmy z blogu THE WORLD BY KEJMY pochádza z nemalého mestečka na Slovensku a študuje textilný a odevný dizajn v Českej republike. jej snom je inšpirovať ľudí a šíriť lásku v podobe jej amerického úsmevu!

Přidat komentář

Instagram @bloggersre

Náš Instagram