Komunita online tvůrců

KEJMY’S HAIR CARE FOR CURLS

0 4

Autor: Kejmy Tatranská, theworldbykejmy.blogspot.sk

Tie moje zvláštne kučeravé vlasy… Hľadám na ne produkty. Také, aby ich štruktúru podporovali. Také, aby ich nevyrovnávali. Také, aby ich nevysušovali a zároveň nemastili pokožkú hlavy. Také… Jednoducho starostlivosť o moje kučery je pomerne náročná. A hľadanie vhodných produktov je ešte viac náročné… A tak testujem, skúšam a tak je to aj v tomto prípade. Dnes tu mám pre vás pár celkom super produktov, ktoré som mala možnosť otestovať v spolupráci s úžasným e-shopom Elnino.sk a skvelou kozmetickou radou Alcina. Aké sú moje skúsenosti? Len čítajte ďalej!

Začnem tým najlepším a to sú produkty Bed Head od značky TIGI, ktoré ste už mohli vidieť na mojom instagrame. Dostala som so ich na testovanie od Elnino.sk, ktorí sú mimochodom úplne úžasní a ja som nesmierne vďačná za spoluprácu s nimi! Tieto produkty sú priemernej cenovej relácie a tak som si povedala, že za vyskúšanie nič nedám… A neľutujem! Oba produkty sú určené na kučeravé vlasy – ich podporu a styling. Nanášajú sa po umytí vlasov a nádherné citrusovo voňajú. Úplne si získali moje srdce! Naozaj kučery podporujú, tie držia svoj tvar a vydržia aj tri dni, čo je u mňa niekedy zázrak. Krém On The Rebound aj Sprej Foxy Curls sa nanášajú na mokré vlasy. Ja si vždy dám najprv svoj najobľúbenejší argánový olej. Tak nanesiem krém a tak si vlasy nastriekam sprejom. Všetko to nechám cez noc pôsobiť v uteráku. Ráno si ešte polosuché vlasy opäť nastriekam týmto úžasným sprejom a dosuším fénom. Moje kučery sú nadýchané, hebké a krásne a ja som úplne najspokojnejšia na svete!

Ďalším super produktom je šampón Hair Low Poo Mild Shampoo na kučeravé vlasy od značky Biobaza, ktorý som si priniesla ako suvenír z mojej cesty v Slovinsku (u nás ho kúpite napríklad tuto). Vyskúšala som ho ešte počas môjho pobytu tam a bola som s ním tak nadšená, že som si bežala kúpiť ešte jeden! So značkou Biobaza som už v minulosti mala pár skúseností. Jej produkty sú príjemné, nedráždiam, pekne voňajú a splňujú svoj účel! Sú vytvorené z veľkého percenta z prírodných surovín, čo mne veľmi vyhovuje a tak je to aj so šampónom. Kučery podporuje, nevyrovnáva a vlasy zanecháva hebké a vzdušné! Druhým produktom z tejto fotky je vlasový parfém Balea Zauberhaftes Haar Parfum z dm drogérie. Nie je vyslovene na kučeravé vlasy… Ale suché kučery často nevoňajú nejak vábne. A preto im tento skvelý kvetinový osviežovač dodá tú správnu vôňu, ktorej neodolá ani môj milý!

Ďalšími zaujímavými produktami, ktoré testujem už hodnú chvíľu, sú produkty od nemeckej značky Alcina, ktoré som dostala možnosť vyskúšať. Opäť produkty s popisom na kučeravé vlasy, takže mňa hneď zaujali. Balzám na vlasy Hyaluron 2.0 nie je nakoniec len na kučeravé vlasy, aj keď v popise na stránke je napísané, že je ideálny na vlnité, kučeravé či dlhé vlasy… Takže ak by ste mali chuť svoje nie kučeravé vlasy zregenerovať a chrániť ich pred teplom pri ich tepelnej úprave, tak určite po ňom siahnite! Jeho účinok mi pripomína účinok prírodných kondicionérov značky Alverde, nakoľko vlasy hneď len tak neuhladí tak, ako bežné silikónové kondicionéry. Čo je u mňa veľké plus. Druhý produkt od tejto značky je Emulzia na kučeravé vlasy, z ktorej som jemne sklamaná… Mám pocit, že skôr ako emulzia, pôsobí ako tužidlo na vlasy… V poprise síce stojí, že je určená tvarované vlny bez krepovitosti, ale nemám rada, keď sa mi vlasy zlepia. Vlasy si nečešem a nerada vyzerám ako zmoknuté kura. Však uznávam, že vlny mi s ňou vydržia aj 3 dni a to je naozaj úspech, takže by som jej ubrala len jednu hviezdičku!

A to by bolo na dnes asi všetko. Musím uznať, že tieto produkty sú mojimi momentálnymi zimnými pomocníkmi a s nimi moje vlasy vyzerajú naozaj skvelo! Ak je tu niekto, kto má tiež vlnité / kučeravé vlasy a má nejaké produkty, s ktorými je naozaj spokojný, tak mi to neváhajte napísať do komentára, rada opäť vyskúšam niečo nové! Ak by ste si chceli prečítať o iných produktoch na vlasy, tak nájdete ich v článkoch tuto a tu. Ešte si pustite ďalšiu pieseň a majte krásny zvyšok dňa!

PHOTOS BY : Kejmy Tatranská / @lady_kejmy

Leave A Reply

Your email address will not be published.

X