Bloggers RE

KEJMY’S SPRING FAVORITES


Autor: Kejmy Tatranská, theworldbykejmy.blogspot.sk

Sobota, pre niekoho začiatok krásneho voľného dňa, pre mňa ďalší deň plný povinností. Soboty si väčšinou nechávam na poriadne venovanie sa poctivím záležitostiam blogu, no najbližšie týždne musí mať škola prednosť. Poznáte to, skúšky a povinné práce… No je viac časovo náročnejšie študovať umelecký odbor, ako akýkoľvek iný. Človek sa musí zavrieť v ateliéri a vytvoriť plnohodnotný produkt vhodný záujmu, praktickosti a dostatočnej zanietenosti v rámci post-produkcie… Každopádne, snáď môj semestrálny projekt dôjde šťastlivo do konca a následne vám tu všetko krásne nafotím!

No dnes som vám tiež chcela napísať o mojich jarných favoritoch, ktoré som si nesmierne obľúbila! Samozrejme o mojom obľúbenom bylinkovom čaji Oxalis som vám už písala, matné vodeodolné rúže na pery ste si už mohli obľúbiť v tomto článku a klobúčik ste mohli vidieť na veľa rôznych fotkách počas celej histórie môjho blogového sveta! Ten mám už páč rokov a snáď ďalších pár ešte poslúži! Každopádne rada si robievam #beautysaturday s maskami, či inými kozmetickými produktami na tvár. Novinkou je pre mňa L’Oreál Smooth Sugars Clear Scrub a je tá najlepšia vec, spolu so sviečkami v tvare kaktusu, akú som mohla na narodeniny dostať! Mám veľký problém s extrémne suchými perami. Skúšala som už veľké množstvo rôznych balzámov či masiek, no masky sú drahé a balzámy človek musí mazať každú hodinu… A ak mi niekto chce poradiť piť veľa vody, tak vám môj milý môže potvrdiť, že dobehnbúť ma v pitnom režime, je takmer nemožné. Tento peeling ma však vždy zbaví suchej kožičky a moje pery na pár dní zvláčni. Je vhodný práve na pery ako aj na tvár. Okrem iného, jeho vôňa rozjasní deň sviežou a sladkastou arómou kiwi, ktorá človeku hneď zlepší nápadu!

A keď už sme pri tej mojej tvorbe, na blogu u ZuZu Sabo ste mohli na Vianoce súťažiť o túto nádhernú knižôčku s názvom Úspešní handmade podnikanie! Nie som jej vítazom, ale skrz jej skvelý článok som ju zaradila do svojho vianočného zoznamu prianí a následne ju medzi darčekmi našla. Však nemala som veľa času si ju poriadne preštudovať, čo ma nesmierne mrzí, no rýchlym letmým prelistovaním musím povedať, že sa na jej čítanie nesmierne teším! Túžim začať svoje produkty posúvať ďalej a vedieť, ako na to, je základ každého biznisu! Určite ju zaradím do série článkov ‘how to become a designer’, kde si budete môcť prečítať celú recenziu s mojím pohľadom na ňu!

Dnešný článok z môjho života sa nesie v pohodovom duchu, nakoľko musím utekať do školy poriadne zamakať a všetko stihnúť! Strasti vysokoškolského študenta, ktorý musí makať aj cez krásny slnečný víkend… Každopádne môžte sledovať moje stories, ako mi to ide, poprípade si pustiť ďalšiiu krásnu pieseň, ktorú tu pre vás mám a nezabudnite si užiť tento víkend, ak máte viac času ako ja!

PHOTOS BY : Kejmy Tatranská / @lady_kejmy


THE WORLD BY KEJMY

lifestyle, fashion, diy a beauty blogerka Kejmy z blogu THE WORLD BY KEJMY pochádza z nemalého mestečka na Slovensku a študuje textilný a odevný dizajn v Českej republike. jej snom je inšpirovať ľudí a šíriť lásku v podobe jej amerického úsmevu!

Přidat komentář

Instagram @bloggersre

Náš Instagram