Byla to láska na první pohled, ale… když jsem vešla do místního butiku, ihned mi do oka padly tyhle krásné khaki šaty. No řekněme si upřímně, co mě do oka nepadne. Tak 10 minut jsem na ně koukala a pořád jsem se rozhodovala, jestli si je mám zkusit. Ne, nezkusila. Byla jsem totiž líná ze sebe svlékat milión vrstev, co jsem měla na sobě. Sotva jsem přijela domů, hned jsem se otočila a jela jsem zpátky pro ně.  Já ty šaty musela mít.

Přišla jsem do butiku… teď určitě všichni čekáte, že je v butiku už neměli, ale MĚLI, ČEKALI NA MĚ… Svlékla jsem těch milión vrstev, co jsem měla na sobě, i přesto, že se mi vůbec nechtělo. Šaty jsem měla na sobě a už jsem je nechtěla svléknout. Jsou prostě boží.

Naposled, když jsem si je brala, tak to byla docela sranda. Venku už sluníčko, říkám paráda, je tepleji, vezmu si ty krásné šaty… No, měli jste mě vidět, jak jsem si ty šaty zapínala, to bylo šílený. Zip vzadu? Sama doma? Normální komedie… Když jsme přijely do Teplic, udělala se taková zima, začalo chumelit a já nevěřila, takové počasí nebylo ani v zimě… Udělaly jsme pár fotek, opravdu pár a běžely se schovat do Galerie, kde probíhal čokofest. Čokoláda tekla proudem, ááá. Zprvu jsem odolala, ale pak jsme se shodly na tom, že si ten čoko kornout s jahodami musíme prostě dát. Večer nás čekal ples. Den jsme si jak jinak, než užily.

Mějte se krásně a #BeHappyAlways dennie :*


LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here