KOŠEĽA PRE TYP POSTAVY HRUŠKA


Každá žena ma špecifické krivky. Jedna sme štíhla, druhá zase plnšia, jedna ma zase väčšie prsia, druhá zase malé. Všetky sme však krásne ale aby sme vyzerali dobre aj v oblečení a neukazovali ľuďom nedostatky tak by sme mali vedieť svoj typ postavy.

V niekoľkých videách som s vami rozobrala rôzne typy postáv a v minulom článku som Vám sľúbila že si ukážeme, ktoré košele sú pre ktorý typ vhodné.

Aj keď máte plný šatník oblečenia nie vždy znamená že to čo je práve trendy sedí každej z nás. Preto v dnešnom článku uvidíte ktorá košeľa Vám ostane v šatníku ak ste typ Hruška.

Drahé hruštičky ak máte úzke ramená skúste si vybrať košele s vypchávkami. Vďaka tomuto malému triku si rozšírite ramená tak že ľudia Vás budú prirovnávať k presýpacím hodinám. Vytvoríte ilúziu rovnako širokých ramien a bokov a úzkeho osieho pásu. Ak máte plnší dekolt tak si vyberte výstrih do V, ak však máte menšie poprsie tak si zvoľte radšej lodičkový (tzv. U). Aby ste upútali pozornosť na krásny dekolt zaobstarajte si košieľku s riasením. Buď to okolo dekoltu alebo okolo gombíkov. Ak si nepotrpíte na šperky tak robíte veľkú chybu. Žienky s touto postavou by mali mať aspoň nejaký ten väčší a masívny náhrdelník aby ste upútali pozornosť na krásnu pleť či štíhli krk. Košeľa by mala siahať do pol zadku alebo pod zadok.

!!TIP: tenký až stredne hrubý opasok Vám vytvorí štíhli pás a vytvoríte tak opticky postavu presýpacích hodín!!

Dúfam že sa Vám článok páčil a pomohol Vám.


ZANECHAT ODPOVĚĎ

Vlož prosím svůj komentář
Tvé jméno