KOŠEĽA PRE TYP POSTAVY JABLKO


Keď som si pozrela videá s minulého roku všimla som si jednu vec. Hoc som Vám ukázala čo by Vám nesmelo chýbať v šatníku aby ste vytvorili taký ten základ šatníka, ukázala som Vám že my ženy máme 5 typov postáv a to HRUŠKU, JABLKO, OBDĹŽNIK, OBRÁTENÍ TROJUHOLNÍK a PRESÝPACIE HODINY ale neukázala som Vám ktoré nohavice, košeľa a rôzne druhy oblečenia sú najlepšie pre ktorý tip postavy. Preto dnes Vám ukážem tu správnu košeľu pre typ postavy Jablko.

Každá z nás chce predsa vyzerať šik, trendy a sexy bez toho aby na sebe mala vrece či dokonca niečo čo nám odhaľuje naše nedostatky. Je toľko košieľ a každá je pre určitý typ postavy. Aj keď žijeme v dobe kedy vlastne všetko je trendy aj keď to nie je pre našu postavu práve to najlepšie, aj tak je niekoľko žien ktoré si nevedia dať radi a snažia sa zabaliť do vreca len aby zakryli nedostatky. Nie je pravda že čím väčšia a objemnejšia ste tým väčšie veci musíte nosiť.

Ak ste typ jabĺčko čo znamená že ste objemnejšia nemusíte siahať hneď po veľkých košeliach. Skúste košele s výstrihom tvaru V, niečo hlbšie aby ste ukázali krásny dekolt. Dĺžku si vyberte do pol zadku ale zabudnite na vypchávky. Tie Vám len zbytočne pridajú na kilách. Ak si neviete radi či rovnú alebo nejakú nariasenú tak radšej rovnú ale použite malí trik a to taký že si vezmete tenký opasok a previažete si košeľu tesne pod prsiami alebo tesne nad pásom, vďaka tomu vytvoríte pomyselní pás a ľudí tak oklamete že nie ste typ jablko ale hruška.


ZANECHAT ODPOVĚĎ

Vlož prosím svůj komentář
Tvé jméno