Komunita online tvůrců

KOŠEĽA PRE TYP POSTAVY OBDĹŽNIK

0 7

Rovné ako pravítko ale pritom stále sexy. Krása ktorú máte objavte vo vnútri a pustite ju na povrch. Hoc sa mnoho krát hanbite sa svoje nulové krivky vďaka oblečeniu viete oklamať ľudí a vyčarovať zo seba krásnu ženu.

Žienky s postavou obdlžníka to majú často krát ťažké. Nevedia si poradiť ako vykúzliť krásne krivky, ktoré by pritiahli oko ľudí a boli tak na obdiv. Stačí malí trik a Vaša postava bude dokonalá zo včelím pásom.

Ak máte prsia malé nehaníte sa zato a siahnite po košeli s výstrihom do V. Nemusíte sa pýšiť hrudníkom len vtedy keď máte B či C. Stačí sa mať len rada a verte že tieto košele Vám k tomu pomôžu. Aby ste zbytočne nepútali pozornosť na svoje väčšie ruky tak si hľadajte košele s rukávmi no bez vypchávok. Vypchávky by vaše ruky a ramená spravili ešte viac ,,mužskými”. Preto sa ich snažte zahaliť. Pozornosť prilákajte skôr vďaka zaujímavému golieru alebo nejakému náhrdelníku. Čím dlhší náhrdelník si vyberiete tým lepšie. Ak si budete vyberať košele, ktoré sú vzdušnejšie nesiahajte po takých ktoré majú rukávy upnuté alebo presne opisujú línie vašich rúk a ramien. Týmto len zbytočne znova ukážete vaše veľké ramená. Siahnite po naozaj vzdušných košeliach ktoré budú mať rukávy nadýchané a dole okolo lakťa budú upnuté. Dĺžku si voľte pod zadok. Keďže je známe že aj stehná sú mohutnejšie ako pri iných postavách. Košele môžu byť v kľude na hrudi obopnute ale tak aby dole boli o niečo voľnejšie.

!!!TIP: aby ste oklamali ľudí a vymysleli štíhli osí pás siahnite po hrubšom opasku. Tento opasok si opašte pár centimetrov pod prsiami!!!

Dúfam že sa Vám článok páčil a pomohol Vám.


Leave A Reply

Your email address will not be published.

X