Dnes je tu posledný článok, ako si správne vybrať košeľu. Zameriam sa na ženy s typom postavy presýpacích hodín. Dá sa povedať že tento typ postavy je ideálny alebo teda považovaný za ideál pre módne trhy.

Modelky s týmto typom postavy nemajú núdzu o prácu a módny priemysel nemá núdzu o modelky. Tento typ sa však dá spraviť z rôznej postavy a to maličkými trikmi. Či už opaskami, cvičením alebo korzetmi. Aj keď dnešné ženy skôr pracujú na postave Kardashianiek.

Ak si s týmto typom postavy chcete vybrať košeľu nebude to žiaden problém. Vďaka tomu že máte ramená rovnaké ako boky môžete si dovoliť obtiahnutú košeľu ale aj voľnejšiu. Výstrih voľte už podľa poprsia. Ak ho máte väčšie tak siahnite po hlbokých sexy výstrihoch do V, ktorá môže mať aj zaujímavý detail na golieri či pozdĺž gombíkov, ak máte zasa prsia menšie skúste lodičkové výstrihy o niečo menej nápadné alebo zase také cez ktoré máte priesvitnú látku a bez detailov na golieri či okolo gombíkov aby ste nepútali pozornosť na malé prsia. Ak máte krásne dlhé štíhle nohy vyberte si košeľu, ktorá siaha buď po boky alebo dlhšiu pod zadok. Je na Vás na akú sa cítite. Ak ste však nižšieho vzrastu radšej zo svojho šatníka vyraďte tie ktoré sú dlhšie a zaobstarajte si tie ktoré siahajú po boky. Rukávy si môžete zvoliť aké len chcete, pretože tu sa nemáte čoho báť. Nič vám nemôže pridať na objeme a ani opticky zúžiť. Budete vyzerať krásne aj s voľnejšími rukávmi ale aj s obopnutými, dokonca s dlhými no i bez rukávov. Pri tejto postave si jedine dávajte pozor na prsia aby ste zvolili správny výstrih, tak isto na to či ste menšieho zrastu alebo ste vyššia.

!!TIP: Ak chcete zvýrazniť svoj úzky pás použite opasok ale nie je to pravidlo ak máte obtiahnutú košeľu.!!


LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here