Komunita online tvůrců

KRÁSA V PODOBĚ ŠPERKU JUVELORA.CZ

0 0

Autor: Pavlína, magic-beauty-life.blogspot.cz

Krásné pondělí Vám přeju. Doufám, že jste začali týden správným krokem. Já tu mám dnes článek, který jsem ještě na tomhle blogu nevydávala. Jste u mě zvyklí hlavně na kosmetiku, ale občas je potřeba to i něčím proložit. Já jsem asi před týdnem dostala nabídku na spolupráci z e-shopu Juvelora.cz, který se zaměřuje na šperky a dnes Vám ukážu, co krásného jsem si vybrala 🙂

Juvelora je značková prodejna, která se jak už jsem psala zaměřuje na šperky. Najdete u nich náramky, náhrdelníky, náušnice a prsteny ze stříbra a oceli. Já jsem si s radostí prolistovala e-shop a jednotlivé šperky a věřte nebo ne, nebylo lehké si vybrat 😀 Zaměřovala jsem se především na prstýnky, jelikož naušnice nosím pořád jedny a ty samé, řetízek taky, ale prstýnky občas vystřídám. Takže cílená kategorie byla jasná.

Nevím, jestlijsem to někdezmiňovala, ale co se týčešperků, nebospíšeznačky, jednoznačně u měvede Pandora. Mámněkolikprstýnků a samozřejměnáramek, kterýpostupnědoplňuju, takžejsembylazvědavájestliJuvelorazvládne ”konkurovat” něčemu pro mě tak úžasnémujakoje Pandora. Ve finálejsembylahodně mile překvapená. Nejen, žešperkpřijdekrásnězabalený v nádhernékrabičce, ale uvnitřjeipytlíček s hadříkem, takže si myslím, žejenemožné, aby se přicestěnějakotlouklnebopřišelpoškozený.

Samotnáspolupráceuž od počátkubylavelmipříjemná. Hned co jsem si prstýnekvybrala mi panínapsalačíslozásilky a druhý den dopoledneužjsemmělaprstýnekdoma. Takževelké plus za dopravu a rychlédodání. Všepřišlonaprosto v pořádku a hlavněkrásné. Troufám si říct, žekvalitou se opravdudásrovnati s Pandorou. Nosím ho užasitýdenneustále. Koupu se s ním, umývám s nímnádobí, spím i uklízímanižbych si ho sundávala a vypadápořádstejněhezky. Nikdenechybíkamínek ani nečernáprst.

Pokud by se Vámlíbilprstýnek, kterýjsem si konkrétněvybralajá tak je to TENHLE. Fotky na eshopu opravdu odpovídají reálnému vzhledu takže se nemusíte bát, že by Vám nepřišlo to, co jste si objednaly. U každého šperku najdete i detailnější popis, parametry a i návod jak zjistit velikost prstýnku pokud si nejste úplně jistí. Upřímně musím říct, že bych se ho nestyděla nosit ani jako zásnubní .. (v případě, že by si mě teda někdo chtěl vzít, žejo..) 😀 

Jak se Vám prstýnek líbí? Obdarováváte blízké šperkem třeba na Vánoce nebo narozeniny? 🙂

Mějte se krásně, P.


Leave A Reply

Your email address will not be published.

X